12°C bezchmurnie

Jak dotrzeć ze swoimi produktami do klientów w całej Polsce?

Jest środa, więc odwiedzamy Centrum Wsparcia Biznesu. Dziś w ramach naszego cyklu "Tak się robi biznes w Toruniu!" spotkaliśmy się przy ulicy Konopnickiej 13 z Maciejem Gralakiem z firmy Inspektor BHP i Zdzisławem Chludzińskim z firmy Poltor Carbon.

Jak zbudować swoje przedsiębiorstwo w naszym mieście? Jak poradzić sobie z problemami na rynku? Jak sprzedać i dobrze wypromować produkt? O tym i nie tylko dowiecie w ramach cyklu rozmów „Tak się robi biznes w Toruniu”. Dziś rozmawiamy z Maciejem Gralakiem z firmy Inspektor BHP i Zdzisławem Chludzińskim z firmy Poltor Carbon.

Firma INSPEKTOR BHP ma w swojej ofercie odzież ochronną i roboczą i wiele innych artykułów, związanych z szeroko pojmowaną ideą Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Jej właściciel Maciej Gralak to także twórca toruńskiego Muzeum Sportu Żużlowego, wraz ze Zdzisławem Chludzińskim stworzył  projekt  Poltor Carbon. To firma, która stawia na innowacyjne rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii z odpadów kopalnianych.

Rozmowę znajdziecie pod tytułem newsa.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Jak dotrzeć ze swoimi produktami do klientów w całej Polsce? komentarze opinie

  • Iwona - niezalogowany 2018-03-12 15:35:03

    Super sklep to nastopy.pl Świetna obsługa klienta, produkty najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Taki sklep dociera do każdego :)

Dodajesz jako: Zaloguj się