Jack Holder podjął decyzję ws. przyszłości w Get Well Toruń!

Apator Toruń, Holder podjął decyzję przyszłości Toruń! - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 12/07/2019 10:47

Bracia Holderowie są bardzo przywiązani do klubu żużlowego z Torunia i nie zamierzają opuszczać Get Well po spadku do Nice I ligi. Tak przynajmniej deklarują na kilka miesięcy przed zakończeniem sezonu.

To na pewno nie będą łatwe miesiące dla działaczy Get Well Toruń. Wszystko wskazuje na to, że toruński klub spadnie pierwszy raz w historii z najwyższej klasy rozgrywkowej. Właściciel Przemysław Termiński zapowiedział już jednak, że będzie chciał, jak najszybciej wrócić do PGE Ekstraligi.

Nic więc dziwnego, że Get Well Toruń już teraz rozmawia z żużlowcami na temat przyszłego sezonu. Pod koniec zeszłego tygodnia pisaliśmy na "Oto Toruń", że z klubem nie zamierza rozstawać się kapitan zespołu Chris Holder. Podobną deklarację złożył jego młodszy brat Jack.

– Rozmawialiśmy z nimi przed meczem z GKM-em i deklarowali, że chcą pozostać w klubie bez względu na poziom rozgrywkowy. Obaj związali się z tym ośrodkiem i nie chcą zmieniać otoczenia. Na konkretniejsze rozmowy przyjdzie jednak czas za 1-2 mecze, gdy nasza sytuacja będzie już jasna – mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" menedżer zespołu Adam Krużyński.

Trudniej będzie zatrzymać pozostałych liderów żółto-niebiesko-białych, czyli Jasona Doyle'a oraz Nielsa Kristiana Iversena. Australijczyk może postawić bardzo wysokie wymagania wszystkim klubom PGE Ekstraligi. Doyle dysponuje w tym sezonie fenomenalną formą i ze średnią biegową 2,444 jest drugim zawodnikiem ligi. Zaś Niels Kristian Iversen będzie chciał, jak najszybciej zapomnieć o aktualnym sezonie, aczkolwiek na pewno nie w Nice I lidze.

Natomiast działacze Get Well pewnie usiądą do rozmów z Norbertem Kościuchem, który ma ogromne doświadczenie z pierwszoligowych torów. Inaczej wygląda sytuacja z Rune Holtą. 46-letni Norweg z polskim paszportem być może zakończy karierę. 

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

jack holder, get well toruń, chris holder - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 12:30:21

    Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie ✌

  • M - niezalogowany 2019-07-13 19:22:54

    Tak , w biedzie wszystko wychodzi .

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 08:42:44

    Fajnie ze bracia Holderowe są z klubem , z kibicami i Toruniem na dobre i na złe..Prawdą jest, ze prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie..

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama