Jacek Rutkowski ambasadorem Polskiego Czarnego Krzyża

Znani torunianie, Jacek Rutkowski ambasadorem Polskiego Czarnego Krzyża - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 12/04/2019 07:00

Rada Polskiego Czarnego Krzyża - Stowarzyszenia Pamięci Historii Tradycji Kultury i Rozwoju doceniła społeczne zaangażowanie Jacka Rutkowskiego. Prezes firmy Mat-Bud został nagrodzony mianem ambasadora stowarzyszenia.

Historia, mimo że lubi się powtarzać, ma też wiele rozdziałów, o których chciałoby się nie pamiętać. Są jednak organizacje i ludzie wrażliwi na doświadczenie przeszłości, którzy - zgodnie ze zdaniem Cycerona - widzą w niej nauczycielkę życia.

Stowarzyszenie Pamięci Historii Tradycji Kultury i Rozwoju oraz Polski Czarny Krzyż za swój cel uznaje troskę o pamięć - zarówno poprzez dbanie o zabytki, eksponaty muzealne, cmentarze, nagrobki przypominające o minionych czasach, jak i przez popularyzację wiedzy o życiu, kulturze, tradycji krajów i narodów.

Organizacja nagradza osoby aktywne, posiadające wiedzę i pasję historyczną, również gotowe zaangażować się w promowanie pamięci o przeszłości, aby nasza teraźniejszość była lepsza, a świadomość wspólnego dobra, nad którym każdy z nas pracuje lepsza.

Tytuł ambasadora Polskiego Czarnego Krzyża - Stowarzyszenie Pamięci Historii Tradycji Kultury i Rozwoju trafił do prezesa firmy Mat-Bud Jacka Rutkowskiego. Organizacja doceniła jego troskę o historię oraz zasługi dla rozwoju kultury i patriotyzmu. Łukasz Uliasz, prezes STHTKR we wpisie w mediach społecznościowych, w którym gratulował przedsiębiorcy sukcesu, podkreślił zaangażowanie i niezwykle szeroką wiedzę przedsiębiorcy.

(PC)

fot. facebook.com/JacekRutkowski

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

jacek rutkowski, firma mat-bud, polski czarny krzyż, stowarzyszenie pamięci historii tradycji kultury i rozwoju - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama