Interaktywna ciężarówka ze słodyczami odwiedzi Toruń [FOTO]

Ciekawostki, Interaktywna ciężarówka słodyczami odwiedzi Toruń [FOTO] - zdjęcie, fotografia
07/12/2018 07:00

W weekend - 8 i 9 grudnia - na Rynku Staromiejskim w Toruniu pojawi się interaktywna ciężarówka ze słodyczami - Wawel Truck. Jak to będzie wyglądać?

Interaktywna ciężarówka "Wawel Truck" przez dwa dni - 8 i 9 grudnia - będzie czekać w samym centrum Torunia na mieszkańców naszego miasta. Samochód jeździ po całej Polsce i oferuje nie tylko słodycze, ale również niezapomnianą zabawę. - Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższą sobotę i niedzielę na rynku w Toruniu - informują przedstawiciele "Wawel Truck".

Tak będzie wyglądać interaktywna ciężarówka, która stanie w centrum naszego miasta.

Organizatorzy zapewniają, że wizyta w Wawel Truck'u będzie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki znajdą się między innymi zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. 

- Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel - dodają organizatorzy.

Całość zabawy w Wawel Trucku zwieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której będzie można skomponować i zabrać ze sobą miks swoich ulubionych słodyczy. 

Wawel Truck będzie dostępny dla mieszkańców Torunia w sobotę (8 grudnia) od 12 do 19 i w niedzielę (9 grudnia) od 10 do 17. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Interaktywna ciężarówka ze słodyczami odwiedzi Toruń [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?