Get Well Toruń, Ilona Termińska Bardzo pięknie różnimy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
30/11/2018 09:00

O życiu w cieniu żużla, czarnym sporcie oraz stylu i elegancji, rozmawiamy z Iloną Termińską, prezesem toruńskiego klubu żużlowego, Get Well Toruń.

„Pokaż mi swoją szafę, a powiem ci, kim jesteś”. Ile według pani jest w tym prawdy?

Ilona Termińska: Bardzo dużo. W mojej szafie wszystko mam poukładane. Obydwoje z mężem jesteśmy spod znaku panny, a to zobowiązuje. Może niewielką różnicę dostrzegam między panną z końca sierpnia a urodzoną w połowie września. Na co dzień również jestem uporządkowana, na pytanie męża: „kochanie, gdzie znajdę ten dokument” szybko udzielam odpowiedzi.

Jaki styl jest pani najbliższy i z czego to wynika?

To, co na siebie w danej chwili wkładam, dyktuje dzień. Preferuję styl prosty, elegancki, jednak nieprzesadnie wysublimowany i niewyzywający. On towarzyszy mi od zawsze. Oczywiście, zmieniają się w nim kolory, preferencje połączeń, a także dodatki.

Która marka odzieżowa odpowiada pani stylowi?

Stawiam przede wszystkim na marki polskie. Lubię także ZARĘ i firmy z marką tą powiązane. Wychodząc na gale, czy wydarzenia większej rangi, stawiam na kolekcje toruńskiej projektantki Maryli Walkowskiej. Lubię eksperymentować z modą i potrafię zaufać stylistom oraz projektantom.

A sama doradza pani mężowi? Dla właściciela KS Toruń wygląd z pewnością jest ważny.

Przemek, przed ważnym spotkaniem, zawsze konsultuje ze mną strój. Zaufanie, którym siebie darzymy, przekłada się także na sprawy codzienne, takie jak wyrażanie opinii dot. ubioru. Każdy z nas to zdanie bardzo sobie ceni.

Lubi pani zakupy?

Nie jestem z tych osób, które można posądzić o zakupy kompulsywne. Wchodząc do sklepu, wiem, czego oczekuję. Nie lubię też przymierzać. Jestem więc przeszczęśliwa, kiedy uda mi się dobrać ciekawy płaszcz, marynarkę lub spodnie za pierwszym razem.

Prezes zarządu KS Toruń ma czas, by gotować? Co lubi pani jeść szczególnie?

Przygotowanie obiadu dla rodziny wpisuje się w naszą prozę życia. Jesteśmy zwykłą polską rodziną, która uwielbia kotlety z ziemniakami i ogórkiem kiszonym. Nie boimy się też golonki, która jest, bądź co bądź, kaloryczna. Dlatego też rano biegam, wieczorem jeżdżę na rowerze.

To tylko część rozmowy z Iloną Termińską. Całość znajdziecie w najnowszym "Magazynie TORUŃ PLAZA". Dostępny jest on w różnych punktach Torunia: 

TORUŃ PLAZA (Plac Orzechowy)
Urzędzie Miasta,
Urzędzie Marszałkowskim,
Starostwie Powiatowym,
Centrum Kulturalno-Kongresowym JORDANKI,
lodowisku Tor-Tor,
Arenie Toruń,
przystani AZS,
a niektórzy mieszkańcy znajdą magazyn w swojej skrzynce pocztowej.
Dodatkowo trafił on do urzędów gmin Łysomice, Lubicz i Łubianka.

Magazyn dostępny jest nieodpłatnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pogody w Toruniu? Kliknij TUTAJ

Reklama

Ilona Termińska: Bardzo pięknie się różnimy komentarze opinie

Dodajesz jako: |