Helsinki w Toruniu? Już w lutym!

Koncerty, Helsinki Toruniu lutym! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 29/10/2019 20:00

"Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym. I wszystkim po trochu - kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń dystansu, która mogłaby mnie bardzo inspirować do tworzenia" – tak o stolicy Finlandii mówi Daria Zawiałow, która już w lutym wystąpi w Toruniu

Pierwsza odsłona trasy Helsinki Tour pozostawiła po sobie pewien niedosyt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, Daria Zawiałow postanowiła ponownie wyruszyć w Polskę, by zaśpiewać utwory ze swojej ostatniej płyty i… nie tylko. Podczas koncertów publiczność usłyszy także piosenki, których wokalistka nigdy wcześniej nie wykonywała na żywo. Pojawią się również nowości. Niezależnie więc od tego, czy już mieliście okazję usłyszeć utwory z albumu "Helsinki" na żywo, czy też to niezapomniane doświadczenie dopiero przed Wami, na pewno będziecie się doskonale bawić podczas koncertu w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

A jeśli ktoś nadal nie kojarzy twórczości Darii Zawiałow, powinien to koniecznie nadrobić, bo to jeden z najciekawszych i najbardziej niepokornych głosów we współczesnej polskiej muzyce. Artystka łączy w swoich utworach różne gatunki takie jak rock czy indie pop. Ma na swoim koncie dwa Fryderyki, a także nominację do nagrody MTV European Music Awards. Podczas koncertu w Toruniu, oprócz utworów z najnowszej płyty, usłyszymy również przeboje z debiutanckiego albumu piosenkarki "A kysz!".

Daria Zawiałow wystąpi w naszym mieście 21 lutego 2020 o godz. 19:00 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Bilety są dostępne w sprzedaży. Spieszcie się z zakupem, by zdobyć najlepsze miejsca. 

A jeśli ktoś ma ochotę wybrać się na wspaniałe widowisko do Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki jeszcze w tym roku kalendarzowym, to polecamy recital Edyty Geppert, którzy odbędzie się 20 grudnia 2019 roku. To idealna okazja do oderwania się od szału przedświątecznych zakupów i przygotowań. 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

Helsinki w Toruniu? Już w lutym! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama