Gwiazdy wystąpią na 15-lecie Unii Europejskiej w Toruniu!

Imprezy, Gwiazdy wystąpią lecie Europejskiej Toruniu! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 24/04/2019 11:00
MAJ 12
CKK Jordanki godz: 18:00

Z okazji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej marszałek Piotr Całbecki zaprasza na specjalny koncert zatytułowany „Podróż po Europie”. Wydarzenie, zorganizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, odbędzie się w niedzielę 12 maja w Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Jutro (25 kwietnia) rusza dystrybucja bezpłatnych wejściówek.

- 15 lat w zjednoczonej Europie to 15 lat modernizacji, wykorzystanych szans, realizacji inwestycji, na które w innych warunkach nie moglibyśmy sobie pozwolić, intensywnego rozwoju społecznego. Mamy co świętować, mamy się z czego cieszyć– podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Funduszowe Dni Otwarte to ogólnopolska akcja organizowana już po raz szósty, koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z większością instytucji zajmujących się wdrażaniem unijnych programów w całym kraju i z udziałem beneficjentów tych programów, czyli tych, którzy realizują finansowane z tych środków projekty.

Koncert „Podróż po Europie” zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska, wśród wykonawców także między innymi uczestnicy The Voice of Poland. Imprezę poprowadzi Maria Szabłowska.

Wstęp jest bezpłatny, aby wziąć udział w imprezie należy odebrać wejściówki. Liczba wejściówek jest ograniczona, jednej osobie przysługuje rezerwacja maksymalnie dwóch. Można je odbierać od czwartku (25 kwietnia) w punkcie informacyjnym funduszy europejskich - Toruń, Punkt Informacyjny, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, e-mail: [email protected], tel. (56) 621 84 09.

Koncert „Podróż po Europie”, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, 12 maja, godz. 18.00. Dystrybucja zaproszeń od 25 kwietnia 2019 r.

Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Gwiazdy wystąpią na 15-lecie Unii Europejskiej w Toruniu! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama