Portal ototorun.pl 12/09/2019 09:48

Unikalny system cyfrowej obsługi klientów w oparciu o technologię blockchain, społeczna odpowiedzialność biznesu, biometria, czyli nowoczesność w bankowości. O tym rozmawialiśmy z wiceprezesem Banku Spółdzielczego w Toruniu Grzegorzem Flanzem. To kolejny bohater cyklu filmowego „Tak się robi biznes w Toruniu”.

Bank Spółdzielczy w Toruniu wraz z grupą ponad 200 banków tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową. Jest też bankiem o polskich korzeniach i z wyłącznie polskim kapitałem. Misją Banku Spółdzielczego w Toruniu jest pomaganie lokalnym firmom, rolnikom i mieszkańcom w realizacji ich planów. Najważniejszymi wartościami dla Banku są: partnerstwo, solidność, tradycja i stabilność.

Cykl Tak się robi biznes w Toruniu!  to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmeni wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów. 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Grzegorz Flanz: Stawiamy na nowoczesność komentarze opinie

  • gość1 - niezalogowany 2019-09-13 14:44:58

    Skuteczny marketing bierze się z mierzenia prowadzonych działań i poprawiania ich na podstawie zebranych danych. Obecnie mierzalne są nie tylko kliknięcia, ale również telefony wykonane z kampanii marketingowych i reklamowych. Za pośrednictwem narzędzi typu calltracker firmy, które reklamują się w internecie, ale nie prowadzą sklepu online, mogą zmierzyć skuteczność reklam w pozyskiwaniu połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów. Na tej podstawie wydawać pieniądze na reklamy skutecznie pozyskujące dzwoniących klientów.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama