15°C bezchmurnie

Groźny wypadek w Toruniu. Kierowca potrącił pieszego na przejściu i odjechał

Wypadki, Groźny wypadek Toruniu Kierowca potrącił pieszego przejściu odjechał - zdjęcie, fotografia

Policjanci poszukują świadków wypadku, który miał miejsce na ul. Reja w Toruniu. - Wszystkich, którzy widzieli to zdarzenie prosimy o kontakt - apeluje Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Do tego wypadku doszło dokładnie w piątek 10 sierpnia około 23:30 na ul. Reja (na wysokości posesji nr 48), ale policjanci dopiero teraz informują nas o tym zdarzeniu. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący srebrnym Audi starego typu, jadąc ul. Reja w kierunku ul. Broniewskiego potrącił pieszego przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych.

- Niestety, po zdarzeniu kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu - informuje Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Kierowca potrącił 36-letniego mężczyznę, który od razu trafił do jednego z toruńskich szpitali z obrażeniami nogi.

Do tego zdarzenia doszło 10 sierpnia około 23:30 na ul. Reja (na wysokości posesji nr 48).

Teraz policjanci proszą wszystkich mieszkańców o pomoc w ustalaniu przyczyn, szczegółów i okoliczności tego wypadku. Dlatego osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2. Numer telefonu (56) 641 24 52 lub 112. 

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Groźny wypadek w Toruniu. Kierowca potrącił pieszego na przejściu i odjechał komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się