12°C bezchmurnie

Groził nożem i ukradł pieniądze. Rozpoznajesz tego mężczyznę? [FOTO]

Mężczyzna groził nożem i ukradł pieniądze. Policja prosi mieszkańców Torunia o pomoc w poszukiwaniu tego przestępcy. Rozpoznajesz go?

Policja apeluje do mieszkańców Torunia o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny, który 19 stycznia 2018 roku około 14:00 w Toruniu przy ulicy Targowej wszedł do jednej z klatek schodowych i dokonał kradzieży.

Policjanci twierdzą, że bandyta groził nożem i ukradł torbę turystyczną, parę butów oraz pieniądze.

- Ponadto u jednego z pokrzywdzonych spowodował obrażenia ciała w postaci rany ciętej policzka. W wyniku tego zdarzenia zgłaszający doznał  naruszenia czynności narządów ciała na okres poniżej 7 dni - informuje Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Policja wciąż poszukuje sprawcy i apeluje do mieszkańców o pomoc. Funkcjonariusze informują, że to mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ma szczupłą budowę ciała, około 175 cm wzrostu oraz krótkie włosy z widocznymi zakolami. Ponadto 19 stycznia ubrany był w robocze spodnie (tzw. ogrodniczki) czarnego koloru z wstawkami na kolanach w siwym kolorze oraz ciemną kurtkę z czerwonymi rękawami. 

Pod tytułem newsa zamieszczamy zdjęcia mężczyzny, które dostaliśmy od toruńskich policjantów. Jeśli rozpoznajesz tego bandytę, to funkcjonariusze proszą o kontakt - tel. (056) 641-26-06 (07) albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Groził nożem i ukradł pieniądze. Rozpoznajesz tego mężczyznę? [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2018-02-23 00:01:30

    toc to krzychu

Dodajesz jako: Zaloguj się