Get Well uzgodnił warunki z Chrisem Holderem. Kontrakt czeka na podpis

Apator Toruń, uzgodnił warunki Chrisem Holderem Kontrakt czeka podpis - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 20/09/2018 10:13

Wszystko wskazuje na to, że Chris Holder pozostanie w Toruniu na kolejny sezon. Według informacji „Gazety Pomorskiej” kontrakt Australijczyka czeka już tylko na jego podpis.

Chris Holder występuje w zespole z Torunia już 10 lat. Przed sezonem 2018 wiele mówiło się, że klub daje mu ostatnią szansę. Czy udało mu się ją wykorzystać? Australijczyk zdobywał średnio siedem punktów na mecz i 1,733 pkt/bieg. To dopiero 24. wynik w PGE Ekstralidze i trzeci w Get Well Toruń. Okazuje się też, że to najsłabszy jego wynik odkąd występuje jako senior.

Nic więc dziwnego, że wszyscy eksperci byli pewni, że Australijczyk w końcu zmieni otoczenie. Ale dziś wydaje się, że w sezonie 2019 Holder po raz kolejny będzie reprezentował klub z ul. Pera Jonssona. Jak informuje „Gazeta Pomorska” popularny Chrispy otrzymał już propozycję umowy na kolejny sezon. Teraz wystarczy tylko jego parafka pod kontraktem.

Wśród zwolenników pozostania Holdera w naszym mieście jest bardzo wielu kibiców oraz, co dla samego zainteresowanego najważniejsze, właściciel i prezes klubu. - Znaczna część zespołu z roku 2018 z pewnością zostanie z nami na kolejny sezon. My po prostu wierzymy w tych chłopaków, dlatego też liczymy, że kolejny rok należeć będzie właśnie do nas - tłumaczy prezes Get Well Ilona Termińska.

Klub na pewno będzie próbował również zatrzymać na Motoarenie Jacka Holdera. Utalentowany zawodnik zapewne nie chciałby występować w PGE Ekstralidze przeciwko swojego starszemu bratu. Inna sprawa, że zarząd klubu może mieć problemy ze znalezieniem lepszego zawodnika niż były Mistrz Świata. Dlatego wszystko wskazuje na to, że Get Well woli dmuchać na zimne i mieć w zespole Chrisa Holdera. - Myślę, że w przeciągu kolejnych dwóch tygodni poznamy kolejne nazwiska - powiedziała na początku tygodnia Ilona Termińska.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Get Well uzgodnił warunki z Chrisem Holderem. Kontrakt czeka na podpis komentarze opinie

  • Gość Krzysztof - niezalogowany 2018-09-20 21:04:33

    Panie terminski precz z holta jak zostanie to karnetu nie kupuje

  • gość 2018-09-25 08:33:55

    Brawo, pozostawić skład bez zmian i dać chłopakom "więcej przestrzeni do myslenia" a mniej "jadu" od sponsorow i kibiców. Koniec z ciągłymi zmianami i nowymi twarzami w naszej druzynia

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama