9°C pochmurno z przejaśnieniami

Get Well Toruń zmienił filzofię przed drugą częścią sezonu

Get Well Toruń, Toruń zmienił filzofię przed drugą częścią sezonu - zdjęcie, fotografia

Wraca Speedway Ekstraliga. W jednym z najciekawszych spotkań tej kolejki Get Well Toruń zmierzy się na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa.

Kończy się powoli kilkunastodniowa przerwa w rozgrywkach Speedway Ekstraligi. W jej trakcie w Toruniu działo się niewiele, ale prawdopodobnie to przemyślana taktyka władz klubu i menadżera Get Well. Sam Frątczak przestał udzielać się w mediach społecznościowych, a klub nie zorganizował żadnej konferencji prasowej.

Trudno się dziwić zarządowi Get Well. Praktycznie od kilkunastu miesięcy w klubie cały czas panuje nerwowa atmosfera. Przyczyną są oczywiście niesatysfakcjonujące czynniki, które powodują kolejne kryzysy i konflikty. Nawet prezes Termińska przyznała, że o klubie z Torunia mówi się zbyt dużo, a w dodatku zazwyczaj negatywnie.

 

Dlatego wszystko wskazuje na to, że zarząd i Frątczak postawili na spokój. Plan udało się zrealizować, bo w trakcie przerwy media pisały jedynie o kontuzji Nielsa Kristiana Iversena, który przeszedł zabieg kontuzjowanego barku. 

Jednak, czy Duńczyk wróci na mecz z Włókniarzem? Wszystko wskazuje na to, że tak. "PUK" znalazł się w awizowanym składzie na niedzielne starcie. Ale w razie jakichkolwiek komplikacji Frątczak ma w odwodzie Jacka Holdera, który jest gotowy, żeby zastąpić Iversena.

Menadżer Get Well postanowił też trochę pozmieniać w wyjściowym ustawieniu. Jason Doyle będzie współpracować z Nielsem Kristianem IversenemRune Holta z Pawłem Przedpełskim lub Jackiem Holderem. 

Początek niedzielnego starcia o 19:00 na Motoarenie.

Awizowany skład Get Well Toruń na mecz z Włókniarzem Częstochowa:

9. Jason Doyle

10. Niels Kristian Iversen

11. Rune Holta

12. Paweł Przedpełski

13. Chris Holder

14. Igor Kopeć-Sobczyński

15. Daniel Kaczmarek

16.

(Filip Sobczak)

 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Get Well Toruń zmienił filzofię przed drugą częścią sezonu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-08 12:29:20

    No to faktycznie zmiana myślenia. Teraz zaczną zdobywać po 15 pkt.

Dodajesz jako: Zaloguj się