Get Well Toruń w końcu znalazł następcę Daniela Kaczmarka

Apator Toruń, Toruń końcu znalazł następcę Daniela Kaczmarka - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 29/10/2018 09:10

Dotychczasowy junior Startu Gniezno Maksymilian Bogdanowicz będzie w przyszłym sezonie reprezentować barwy Get Well Toruń.

Na kilka dni przed otwarciem okna transferowego jest już pewne, że najważniejszy cel transferowy Get Well Toruń, czyli Jakub Miśkowiak dogadał się z Włókniarzem Częstochowa, dlatego zarząd klubu z ul. Pera Jonssona musiał zdecydować się na plan B. Dziś wszystko wskazuje na to, że Get Well porozumiał się z Maksymilianem Bogdanowiczem. 

- Nadszedł czas, aby poinformować, że nie będę reprezentował Car Gwarant Startu Gniezno w sezonie 2019. Został mi ostatni rok w roli juniora, więc uważam, że to dobry moment, aby zrobić kolejny krok ku dalszemu rozwojowi. Z trudem podjąłem taką decyzję - napisał w mediach społecznościowych Bogdanowicz.

20-letni żużlowiec na polskich torach startuje od dwóch sezonów. W 2017 roku bronił barw TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Tam w dziewięciu meczach wykręcił średnią biegową 1,06. Natomiast w minionym sezonie reprezentował barwy Startu Gniezno już "na pełen etat" - wystąpił w 14 meczach ligowych, w których zdobywał 1,38 pkt./bieg. 

Ale to nie koniec transferowych negocjacji. Klub z Torunia wciąż rozmawia z utalentowanymi młodzieżowcami ze  szkółki Janusza Kołodzieja - 16-letnim Bartłomiejem Kowalskim oraz 17-letnim Kamilem Kiełbasą. Ten pierwszy w ostatnim sezonie występował w Wandzie Kraków (I liga), a drugi w KSM Krosno (II liga). Obaj zdobywali około 0,8 pkt./bieg.

Transferowe spekulacje już niedługo dobiegną końca. W czwartek (1 listopada) w Polsce zostanie oficjalnie otwarte okienko transferowe. 

(Filip Sobczak)

fot. facebook.com/Max-Bogdanowicz-27

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Get Well Toruń w końcu znalazł następcę Daniela Kaczmarka komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 21:03:18

    Brawo nie ma swoich taki klub takie tradycje dramat moze maly wojownik jagus ma syna?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama