15°C bezchmurnie

Get Well Toruń porozumiał się z kolejnym zawodnikiem

Get Well Toruń, Toruń porozumiał kolejnym zawodnikiem - zdjęcie, fotografia

Zarząd toruńskiego klubu żużlowego oficjalnie poinformował, że w sezonie 2019 w żółto-niebiesko-białym kevlarze będzie występował Niels Kristian Iversen.

W 2018 roku Niels Kristian Iversen wystąpił w 14 spotkaniach Get Well Toruń. Duńczyk w 63 biegach zdobył 114 punktów, czyli 1,8 pkt/bieg oraz 7,57 pkt/mecz. Oznacza to, że 36-latek był w sezonie zasadnicznym drugim najlepiej punktującym zawodnikiem toruńskiego klubu oraz 21. jeźdźcem w całej PGE Ekstralidze.

– Miło mi poinformować, że Niels Kristian Iversen zostaje z „Aniołami” na sezon 2019! – powiedziała prezes klubu, Ilona Termińska. – Tak jak już powiedzieliśmy podczas piątkowego koncertu, znaczna część zespołu z roku 2018 z pewnością zostanie z nami na kolejny sezon. My po prostu wierzymy w tych chłopaków, dlatego też liczymy, że kolejny rok należeć będzie właśnie do nas.

Podczas zakończenia sezonu, o którym wspomniała prezes Ilona Termińska, klub ogłosił także, że w przyszłym sezonie menadżerem Get Well Toruń będzie Jacek Frątczak. W 2019 roku menadżer będzie miał do dyspozycji nie tylko Nielsa Kristiana Iversena, ale także wciąż aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata, Jasona Doyle’a. – Dwa filary drużyny już są. Myślę, że w przeciągu kolejnych dwóch tygodni poznamy kolejne nazwiska - dodaje Termińska.

O jakich nazwiskach mówi prezes klubu? Wszystko wskazuje na to, że w zespole zostaną Jack Holder oraz Daniel Kaczmarek. Natomiast rozmowy z Get Well wciąż prowadzą między innymi Paweł Przedpełski, Rune Holta oraz Chris Holder.

- Na pewno z początkiem listopada ogłoszony będzie już cały skład na przyszły sezon. Potem już ciężka praca podczas treningów i oczekiwanie na kolejne rozgrywki. Jak nigdy jestem przekonana, że nasi kibice będą z dumni - tłumaczy prezes klubu.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Get Well Toruń porozumiał się z kolejnym zawodnikiem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 11:55:55

    Ale iversen mial kontrakt na 2 lata!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 13:47:48

    Ale w kontraktach mają aneksy finansowe jeśli klub ich nie spełni to kontrakt jest nie ważny!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 14:50:09

    Tez racja jestes wielki

Dodajesz jako: Zaloguj się