Gdzie w Toruniu zorganizować imprezę okolicznościową?

Ciekawostki, Gdzie Toruniu zorganizować imprezę okolicznościową - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 27/10/2019 20:00

Coraz częściej decydujemy się na organizację imprez okolicznościowych poza domem. Obecnie już nie tylko wesela czy komunie świętujemy w lokalu, lecz także urodziny, imieniny, chrzciny oraz jubileusze. Gdzie w Toruniu najlepiej zorganizować taką uroczystość? Oto nasz typ.

Lokal, w którym chcemy wyprawić ważne dla nas przyjęcie, powinien spełniać kilka kryteriów. Przede wszystkim wnętrze musi być miłe dla oka – w końcu nikt nie chciałby spędzać swojego święta w smutnym i nieatrakcyjnym miejscu. Po drugie, byłoby idealnie, gdyby lokal posiadał swoją własną kuchnię, a jedzenie było świeże i smaczne. Po trzecie, nie zapominajmy o lokalizacji restauracji. Goście nie powinni mieć problemu z dotarciem na przyjęcie.


Wszystkie te kryteria spełnia restauracja Hotelu Gromada. Mieści się ona w zabytkowej kamienicy, która niegdyś należała do dziadka Mikołaja Kopernika. Wnętrze jest bardzo klimatyczne, na ścianach znajdują się średniowieczne malowidła. Z okien rozciąga się widok na uliczki Starego Miasta oraz jeden z najważniejszych zabytków w Toruniu – Katedrę św. Janów. W lokalu możemy zorganizować zarówno duże przyjęcie, jak i bardziej kameralną uroczystość. Do wyboru mamy kilka pomieszczeń. Największe z nich, sala restauracyjna, pomieści aż 65 gości. Z kolei w sali bankietowej może świętować 20 osób. Pomieszczenie posiada bezpośrednie wyjście na patio, co stanowi duży atut, w szczególności wiosną i latem. Imprezę okolicznościową można także zorganizować w jednej z dwóch sal konferencyjnych. Mniejsza z nich mieści maksymalnie 15 osób, natomiast większe pomieszczenie przeznaczone jest nawet dla 50 gości. 


Restauracja serwuje tradycyjną, polską kuchnię. Nie musimy więc kłopotać się zamawianiem jedzenia w innym miejscu – catering zapewnia Zajazd Staropolski. Do specjałów restauracji należą żurek oraz zrazy wołowe, wpisane na Listę Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza. Lokal znajduje się w samym centrum starówki, przy ul. Żeglarskiej 10/14, zaledwie kilka kroków od Bulwaru Filadelfijskiego. Nietrudno tam trafić. 


Od tego, gdzie zorganizujemy nasze przyjęcie, zależy w głównej mierze udana zabawa. Warto dobrze przemyśleć tę kwestię. Klimatyczne wnętrze, smaczna, staropolska kuchnia, wykwalifikowana kadra i lokalizacja w samym centrum miasta – to atuty restauracji Hotelu Gromada. Uroczystość zorganizowana w takim miejscu na pewno na długo zostanie w pamięci gospodarzy oraz gości.  

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Gdzie w Toruniu zorganizować imprezę okolicznościową? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama