Filip Chajzer i Otylia Jędrzejczak spotkają się z mieszkańcami Torunia

Wydarzenie, Filip Chajzer Otylia Jędrzejczak spotkają mieszkańcami Torunia - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 22/11/2019 11:00

- Książka Otylii to przejmująca opowieść o sile ludzkiej psychiki i walce do samego końca. O tym, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze, i o uczuciu, które jest ponad wszystko – mówi o biografii Otylii Jędrzejczak dziennikarz TVN Filip Chajzer, który w sobotę o godzinie 16 poprowadzi spotkanie przedpremierowe z mistrzynią olimpijską w Toruń Plaza.  

 „Otylia. Moja historia” to książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN. Mistrzyni olimpijska, mistrzyni i rekordzistka świata i najlepsza polska pływaczka w historii na ponad trzystu stronach opowiedziała swoje życie, z najbardziej szczęśliwymi, ale i najbardziej dramatycznymi chwilami.

– Moje życie w czasach, gdy uprawiałam pływanie, przypominało roller coaster. Wzloty i upadki, radość i łzy. Wygrałam wiele, ale i przeżyłam dramatyczne chwile. Głęboko wierzę, że osobom, którym wydaje się, że ich życie się zawaliło, moja historia doda siły, by przezwyciężyć wszystkie trudności – dodaje Jędrzejczak.

Otylia Jędrzejczak, choć urodziła się na Śląsku, jest bardzo mocno związana z województwem kujawsko-pomorskim, skąd pochodzą i gdzie dzisiaj mieszkają jej rodzice. W Toruniu wielokrotnie imprezy dla młodzieży organizowała jej Fundacja. – Bardzo się cieszę, iż jedno z pierwszych spotkań związanych z promocją książki odbędzie się właśnie tutaj – dodaje.

Jędrzejczak, która książkę napisała wspólnie z dziennikarzami sportowymi Pawłem Hochstimem i Pawłem Skrabą, zaprasza do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza wszystkich kibiców. – Na miejscu będzie można kupić naszą książkę, z przyjemnością na wszystkich się też podpiszę. Niebawem święta, a książka to zawsze najlepszy prezent. Będzie czas na zdjęcia i autografy – uśmiecha się Otylia.

Zaproszenie do poprowadzenia spotkania przyjął znany dziennikarz Filip Chajzer, który był też jednym z pierwszych czytelników i recenzentów książki Otylii Jędrzejczak. – Z Filipem znamy się już kilka lat. Poznaliśmy się na planie odcinka „Ugotowani”. Bardzo cieszę się, że to właśnie Filip poprowadzi ze mną przedpremierowe spotkanie. Na pewno będzie ciekawie. Nie może Was tam zabraknąć! – dodaje Otylia.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 23 listopada, o godz. 16 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza. W Toruniu będzie możliwość zakupienia książki przedpremierowo w salonach Empik i Świat Książki.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

otylia jędrzejczak, filip chajzer, toruń plaza, spotkanie, toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama