16°C bezchmurnie

Ferie na start. To już dziś!

Trzy dwa jeden... START - już dziś uczniowie z toruńskich szkół rozpoczynają ferie! Na dobry początek proponujemy Wam imprezę na lodowisku w ramach imprezy Ferie na start!

To będzie wyjątkowy początek ferii w Toruniu.

Już dziś od 15:00 zimowe szaleństwo dla młodszych i starszych. Przy zadaszonym lodowisku sezonowym Przy Skarpie oficjalnie rozpoczną się zimowe ferie w naszym mieście. Podczas trzygodzinnej zabawy zaprezentowanych zostanie kilka zimowych dyscyplin.

Nie zabraknie toruńskich hokeistów z Nesty Toruń, z którymi będzie można rozegrać mini spotkanie oraz wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Będzie też szybka nauka jazdy na łyżwach z Ice&Roll, zobaczycie też łyżwiarzy figurowych w akcji z toruńskiego Axla. W tajniki short traku wprowadzi Was Klub Błyskawica.

Muzyczną rozgrzewkę, zarówno dla tych na lodzie jak i tych przed sceną, zapewnią młodzi artyści z toruńskiego domu Harcerza. Fani szybki aut znajdą coś dla siebie w strefie Modelmania.pl, a z toruńskim klubem curlingowym rozegramy olimpijski pojedynek.

Jedną z atrakcji będzie łyżwiarski pojedynek sportowych maskotek! Swoją obecność potwierdzili Rycerz Piernisław reprezentujący Twarde Pierniki, żużlowa podpora KS Toruń - Dymek, Wilk toruńskiej Elany i kot Efcio z FC Toruń.

Przez cały czas trwania wydarzenia odbywać się będą liczne konkursy, animacje i zabawy dla uczestników eventu. Swój udział w zabawie zapowiedzieli również przedstawiciele toruńskich klubów sportowych oraz strażnicy miejscy, którzy nauczą Was podstaw udzielania pierwszej pomocy.

Finałem akcji będzie dyskoteka na lodzie. Podczas trwania wydarzenia do swojej słodkiej strefy zaprosi Was Polski Cukier.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

ferie na start, ferie, toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się