14°C bezchmurnie

Fatalne wiadomości z Australii. Jack Holder kontuzjowany

Speedway News, Fatalne wiadomości z Australii. Jack Holder kontuzjowany.

Get Well Toruń poinformował dziś na swojej stronie internetowej, że Jack Holder złamał obojczyk. Czy Australijczyk zdąży wyleczyć się przed pierwszym meczem ligowym?

19-latek doznał kontuzji podczas jednego z treningów w Australii. Niestety, potwierdziły się pierwsze informacje i teraz wiemy na pewno, że Jack złamał obojczyk. Aktualnie trwają konsultacje pomiędzy Jackiem Holderem i Jackiem Frątczakiem - co robić dalej? 

- Mam kontakt z Jackiem, jest w dobrej kondycji, a to najważniejsze. Jest to bardzo młody zawodnik, który regeneruje się szybciej od tych nieco starszych, dlatego wierzę, że uraz jakiego się nabawił zostanie szybko wyleczony. Dostałem od niego zdjęcie obojczyka, które od razu przekazałem naszemu lekarzowi, Panu Damianowi Janiszewskiemu, do konsultacji. Szczęście w nieszczęściu, że to przytrafiło się właśnie teraz - mówi menadżer Get Well Jacek Frątczak.

W poniedziałek Holder ma podjąć ostateczną decyzję w jaki sposób będzie leczył swój uraz. Być może operacja nie będzie potrzebna.

Mimo kontuzji Frątczak pozostaje optymistą. Menadżer Get Well jest przekonany, że młodszy z braci Holderów wystąpi już w pierwszych przedsezonowych sparingach. 

- Jestem przekonany, że za miesiąc, gdy zaczniemy treningi na Motoarenie, będzie z nami. Jest w dobrej formie psychicznej, jest bojowo nastawiony na rehabilitację oraz powrót do pełni zdrowia, więc nic tylko trzymać kciuki za szybkie gojenie - twierdzi Jacek Frątczak.

Więcej szczegółów na temat stanu zdrowia i ostatecznej decyzji Holdera będziemy wiedzieć w poniedziałek. 

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Fatalne wiadomości z Australii. Jack Holder kontuzjowany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się