Ewakuacja mieszkańców wieżowca w Toruniu. Trwa akcja służb! [PILNE]

Straż pożarna, Ewakuacja mieszkańców wieżowca Toruniu akcja służb! [PILNE] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 09/10/2019 14:01

Uwaga! Informacja z ostatniej chwili.

Ewakuacja mieszkańców jednego z wieżowców przy ul. Sczanieckiego w Toruniu. Jak informuje nas Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, w środę (9 października) około 14:00 doszło do ewakuacji 33. mieszkań z 11. piętrowego wieżowca przy ul. Sczanieckiego.

Niedługo potem została podjęta także decyzja o ewakuacji sąsiednich klatek. – W sumie ewakuowano lokatorów ze 100 mieszkań – mówi dla "Oto Toruń" Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Z pierwszych informacji wynikało, że w jednym z mieszkań znaleziono militaria. Policja potwierdza te doniesienia. Mundurowi informują nas, że jest podejrzenie, że materiały mogą być niebezpieczne. Na miejscu już są wszystkie służby, w tym pogotowie gazowe, pogotowie wodno-kanalizacyjne oraz saperzy.

Miasto organizuje właśnie autobusy MZK. Do sprawy będziemy wracać.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM, FS)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

ewakuacja, toruń, szcanieckiego, saperzy - komentarze opinie

  • Fred - niezalogowany 2019-10-09 14:46:31

    Niezły odlot. Gościu trzymał w chacie broń?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 15:55:04

    Z tego co wiadomo to niewybuchy, które zbierał na poligonie. Podobno już raz taki numer odwalił.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 15:59:54

    Tak juz to druga akcja saperska przeprowadzona, niewybuchy roznego rodzaju

  • gość 2019-10-09 16:10:03

    To ja jestem z Wałbrzycha i wiem że to nie ulica SZczanieckiego a Sczanieckiego, w mediach taki babol, wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 16:27:23

    byłem obok i podobno znaleziono broń, granaty czy coś takiego

  • gość 2019-10-09 16:49:48

    Wynosili na dwa razy, najpierw plecak, później kilka materiałów na jakiś noszach

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 00:06:17

    ototorun.pl proszę zwracajcie uwagę na pisownię nazwisk.Nieprawidlowa pisownia to nie jest zwykła literówka a po prostu niechlujstwo.

  • Gość1488 - niezalogowany 2019-10-10 00:19:15

    W Toruniu nie ma ulicy Szczanieckiego . Jest Sczanieckiego . Nie jest to literówka, tylko ignoranctwo zamieszczającego artykuł...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 00:37:43

    Zagrożenia życia mieszkańców a Wy na literówkę zwracacie uwagę.... Brawo

  • Lider - niezalogowany 2019-10-10 02:29:53

    Ludzie puknijcie wy się w głowę. Sprawy nie znacie a się wypowiadacie. Znam Daniela bardzo dobrze i on jest pasjonatem historii a to co zbiera jest puste i nie zagrażające bezpieczeństwu innych. Tak już raz zrobili mu nalot i nic mu nie udowodnili no więc drugi raz zrobili mu nalot... Człowiek jest spoko robi nawet przedstawienia historyczne dla ludzi. Najpierw poznajcie wersję obu stron a potem się wypowiadajcie.

  • Kopiernik - niezalogowany 2019-10-10 02:35:44

    Yebać!

  • gość 2019-10-10 08:13:38

    Lider. On ma rozprawę dopiero na listopad za poprzedni wybryk. Niewybuchy to nie "puste i niezagrażające bezpieczeństwu" puknij się w głowę. Składowanie jednego i drugiego jest prawnie zabronione. Ciekawe czy byłbyś taki wyszczekany jak byś wyleciał w powietrze bo idiota się pomylił.

  • Gośćewelina - niezalogowany 2019-10-10 09:32:06

    Jedną starszą Panią pogotowie zabrało bo zaslabla podczas ewakuacji a jakiś palant go broni

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:27:03

    Przecierz pisze. Sczanieckiego

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 11:14:11

    No ,, przecież,,

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 17:57:54

    LIDER...skoro tak go bronisz to weź jego i te jego arsenał do swojego domu i bawcie się w historię.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 21:21:31

    Przez debila mieszkańcy bloku drugi dzień nie mają gazu

  • gość 2019-10-22 11:31:56

    Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub pomoc finansową, pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju kredyty, jeśli jesteś zainteresowany wiadomość nam więcej szczegółów (Via email: [email protected])

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie