7°C bezchmurnie

Eksperci z Google i Microsoft podpowiedzą, jak poprowadzić biznes w Toruniu

Wiadomości, Eksperci Google Microsoft podpowiedzą poprowadzić biznes Toruniu - zdjęcie, fotografia

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to wydarzenie stworzone z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie internetu stoją przed małymi i średnimi biznesami.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu postanowiła zorganizować konferencję po raz drugi. Tym razem uczestnicy zawitają 6 czerwca 2018 r. w progi Centrum Kongresowo-Kulturalnego Jordanki w Toruniu. Podczas tego otwartego i bezpłatnego szkolenia wystąpią prelegenci znani i doceniani nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Cała konferencja ma za zadanie przybliżyć przedsiębiorcom, między innymi, zagadnienia związane z transformacją cyfrową, inwestowaniem i współpracą ze start-upami, nowymi rozwiązaniami w mediach, innowacyjnymi sposobami prowadzenia biznesu, eksportem. Czyli mówiąc krótko: będzie to wiedza o nowoczesnym przedsiębiorstwie w pigułce. Spotkanie nie będzie ograniczało się do teoretycznych rozważań. Organizator przede wszystkim kładzie nacisk na praktyczne podejście do tematów. 

Prelegenci konferencji

Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji m.in: Magdalena Dziewguć, Maciej Filipkowski, Marek Zuber, Wojciech Marcinkiewicz, Robert Koziński, Maciej Jóźwicki, Aleksander Łaszek, Feliks Kobierski, Marcin Maj, Rahim Blak, Janusz Kamiński. Obecni będą również przedstawiciele lokalnych i znanych firm - prezesi, członkowie zarządu i eksperci takich marek jak Google, Microsoft, Neuca, Marwit w jednym miejscu!

Punktem programu, który zasługuje na szczególną uwagę będzie prelekcja prof. Leszka Balcerowicza.

Profesor Leszek Balcerowicz poprowadzi prelekcję otwierającą całą konferencję. Jest to postać szeroko znana i ceniona: profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wicepremier i minister finansów w pierwszych dwóch niekomunistycznych rządach III RP oraz w latach 1997-2000, prezes Narodowego Banku Polskiego w latach 2001-2007, doctor honoris causa 31 uczelni krajowych i zagranicznych, wyróżniany prestiżowymi nagrodami i odznaczeniami - w Polsce: m.in. Orderem Orła Białego (2005 r.), najwyższym odznaczeniem państwowym, które otrzymał za wkład w transformację ustrojową naszego kraju, oraz za granicą: m.in. nagrodami im. Miltona Friedmana, Ludwika Erharda, Friedricha von Hayeka, przyznanymi mu za promowanie wolności, honorowy przewodniczący brukselskiego think tanku im. Bruegla. Mistrz Polski juniorów w biegach przełajowych w 1965 roku. Założyciel i przewodniczący Rady think tanku Forum Obywatelskiego Rozwoju. 

Po blisko półgodzinnej przemowie odbędzie się dyskusja z udziałem profesora Leszka Balcerowicza.

Zgłoś swój udział

Udział w konferencji mogą wziąć przedsiębiorcy, freelancerzy, managerowie i każdy, komu bliskie są przedstawiane tematy. Wejściówki na wydarzenie są bezpłatne, jednak ich liczba jest ograniczona. Warto zatem zarezerwować sobie miejsce już teraz. Wystarczy wejść na stronę www.firmaprzyszlosci.com.pl i wpisując swoje dane w odpowiedni formularz wyrazić chęć uczestnictwa.

Organizator konferencji

Organizatorem wydarzenia jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu - organizacja, która od 28 lat wspiera lokalnych przedsiębiorców. Tworzy przestrzeń networkingową dla ponad 200 firm z regionu kujawsko-pomorskiego i nie tylko. Izba, której głównym celem jest wsparcie przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności bez względu na branże i wielkość. IPH w Toruniu to przyjaciel Twojego biznesu!


Eksperci z Google i Microsoft podpowiedzą, jak poprowadzić biznes w Toruniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się