12°C bezchmurnie

Dziś wielkie otwarcie znanego sklepu w Toruń PLAZA

Dziś wielkie otwarcie znanego sklepu w Toruń PLAZA.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA ma dla mieszkańców Torunia prawdziwy prezent na mikołajki. Dziś przy Broniewskiego wielkie otwarcie sklepu RTV Euro AGD.

RTV Euro AGD to sklep, który proponuje swoim klientom między innymi telewizory, sprzęt RTV, AGD oraz komputery, sprzęt audio, IT, tablety, telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz inne różne akcesoria. Od dziś te wszystkie wymienione produkty będzie można kupić w Centrum Handolowo-Rozrywkowym Toruń PLAZA.

Sklep znajdziemy na pierwszym poziomie. Znajduje się w sąsiedztwie TK Maxx, Ray obuwie i Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Torunia. RTV Euro AGD zachęca do odwiedzenia sklepu i kupienia spóźnionych prezentów na mikołajki jeszcze dzisiaj.

Ze względu na otwarcie i zbliżające się święta właściciele przygotowali dla klientów kilka promocji i rabatów. Taniej kupimy między innymi telewizory, laptopy, kuchenki mikrofalowe czy aparaty.

To już kolejne otwarcie nowego sklepu w Centrum-Handlowym Toruń PLAZA w ostatnich tygodniach. Wcześniej na www.ototorun.pl informowaliśmy naszych czytelników o nowej restauracji, czyli North Fish oraz salonie Empik, jakiego jeszcze nie było w naszym mieście. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Dziś wielkie otwarcie znanego sklepu w Toruń PLAZA komentarze opinie

  • gość 2017-12-09 13:16:38

    Byłem na otwarciu sklepik malutki max 100m2. Zlokalizowany od strony głównej ulicy. Na stronie Plazy pisało obok Toysaras i szukałem z 15 minut tego mikro sklepu.

Dodajesz jako: Zaloguj się