Działki we wschodniej części Torunia sprzedane za ponad mln zł. Co tam powstanie? [FOTO]

Biznes, Działki wschodniej części Torunia sprzedane ponad powstanie [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Arkadiusz Kobyliński 06/11/2019 08:00

Kolejne działki sprzedane! Tym razem to tereny położone we wschodniej części Torunia. Do miejskiej kasy wpłynie za nie dokładnie 1 154 800 złotych.

We wtorek (5 listopada) pod młotek poszły tereny na osiedlu Kaszczorek oraz znajdujące się w Grębocinie nad Strugą. W tej pierwszej lokalizacji sprzedana została działka leżąca przy ul. Jasia i Małgosi 10. Nabywca zapłacił za nią 528 600 zł, czyli o ponad 48 tys. zł więcej niż wynosiła cena wywoławcza. Może zostać ona wykorzystana do prowadzenia działalności usługowej lub służyć jako teren pod zabudowę mieszkaniową.

Aktualnie działka o powierzchni 0,1844 ha jest niezagospodarowana i niezabudowana. Znajduje się w zasięgu sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i telekomunikacyjnej. 

W Grębocinie nad Strugą nowych właścicieli znalazły dwa z pięciu wystawionych na sprzedaż terenów. Chodzi o działki: przy ul. Ciekawej 6 o powierzchni 0,2093 ha, która kosztowała 343 400 zł, oraz przy ul. Przelot 23 a, o wielkości 0,1513 ha, za którą zapłacono 282 800 zł.

Obie znajdują się na terenie niezagospodarowanym i niezabudowanym, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i obiektów usługowo-produkcyjnych, pomiędzy autostradą A1 a drogą krajową nr 15. Ulice Przelot i Ciekawa są wyposażone w dostęp do sieci: gazowej, wodociągowej, kanalizacyjnej, elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay.com, CWB

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, centrum wsparcia biznesu, biznes, działki, kaszczorek, grębocin - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama