Działka w sąsiedztwie centrum handlowego sprzedana za ponad milion zł [FOTO]

Biznes, Działka sąsiedztwie centrum handlowego sprzedana ponad milion [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Arkadiusz Kobyliński 30/05/2019 09:25

Firma AMK INVEST Sp. z o.o. kupiła za 1 111 000 zł działkę w rejonie ulicy Olsztyńskiej. Teren przeznaczony jest pod działalność usługową.

28 maja w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia odbył się przetarg na zakup jednego z gruntów we wschodniej części miasta. Powierzchnia wystawionego na sprzedaż terenu to 0,67 ha. Znajduje się on między ulicą Olsztyńską a Olimpijską.

Jest objęty miejscowym planem zagospodarowania, który uwzględnia w przyszłości wybudowanie wjazdu do Centrum Handlowego Bielawy. Obok przebiega Droga Krajowa nr 15, dzięki której łatwo dostać się do centrum Torunia czy wyjechać w kierunku Olsztyna.

W tym momencie grunty, o których mowa są niezabudowane i niezagospodarowane. Zmieni się to jednak w najbliższym czasie, gdyż na ich zakup zdecydowała się firma AMK INVEST Sp. z o.o .

Spółka zajmująca się m.in. handlem nieruchomościami będzie musiała przelać ma konto Urzędu Miasta 1 100 000 złotych. Podstawowe przeznaczenie nieruchomości to usługi, ale dopuszczalne są też obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej oraz magazyny.  

Więcej informacji dotyczących przeznaczenia terenu udziela Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu (056 611 89 30).

(Arkadiusz Kobyliński)

 fot.pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

amk invest, działki, inwestycje, centrum wsparcia biznesu - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama