Działka w pobliżu drogi krajowej nr 15 sprzedana za 365 tys. złotych [FOTO]

Biznes, Działka pobliżu drogi krajowej sprzedana złotych [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Arkadiusz Kobyliński 10/07/2019 09:44

Firma Ceg-Tor kupiła działkę w północno-wschodniej części Torunia za 365 000 złotych i zamierza tam rozwijać swoją działalność produkcyjną.

Na konto miasta wpłynie 365 000 złotych za działkę znajdującą się przy ulicy Olsztyńskiej 115. Tyle właśnie zapłaciła za nią firma Ceg-Tor, czyli przedsiębiorstwo z branży budowlanej, zajmującej się produkcją betonu towarowego, przede wszystkim kostki brukowej. Przedsiębiorstwo inwestując w nowe tereny, zamierza zwiększyć zakres swojej działalności.

Nieruchomość, która została zlicytowana 9 lipca, ma powierzchnię 0,1114 ha w jej pobliżu przebiega droga krajowa numer 15, czyli wylotówka na Olsztyn. Korzystny dla nabywców jest też fakt, że ten teren ma bezpośredni dostęp do dróg publicznych - ul. Olsztyńskiej i ul. Ceramicznej oraz większości niezbędnych sieci: kanalizacyjnej, wodociągowej, elektroenergetycznej, gazowej, ciepłowniczej i teletechnicznej.

Z drugiej strony zakupiona przez Ceg-Tor nieruchomość jest aktualnie niezagospodarowana i niezabudowana, a do tego także częściowo zadrzewiona i ogrodzona. Zanim firma ruszy z nowymi projektami, będzie więc musiała najpierw przygotować do nich teren. 

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wspracia biznesu, cwb, toruń, olsztyńska, ceg-tor - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama