Dwie osoby zginęły w wypadku pod Toruniem. Trwa akcja ratunkowa [PILNE]

Wypadki, osoby zginęły wypadku Toruniem akcja ratunkowa [PILNE] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 02/12/2019 08:00

Informacja z ostatniej chwili.

Tragedia pod Toruniem. Dziś (2 grudnia) przed godz. 7:00 w miejscowości Steklin w powiecie toruńskim doszło do wypadku. Na drodze krajowej nr 10 samochód osobowy marki Opel Vectra czołowo zderzył się z ciężarowym Mercedesem. Jak informuje Państwowa Straż Pożarna w Toruniu, w wyniku tego zdarzenia na miejscu zginęły dwie osoby z osobówki.

Uwaga kierowcy! Aktualnie spodziewajcie się dużych utrudnień w ruchu. Droga w miejscu wypadku, czyli w Steklinie jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez miejscowości: Czernikowo - Osówka - Makowiska - Wola.

Trwa akcja służb ratunkowych - w działaniach biorą udział m.in. cztery zastępy Straży Pożarnej. Policja pod nadzorem prokuratora już wyjaśnia przyczyny, szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Więcej na temat tego wypadku przeczytacie po kliknięciu TUTAJ.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

wypadek, toruń, steklin, policja, śmiertelny wypadek - komentarze opinie

  • gość 2019-12-02 09:53:18

    Często jeżdżę tą drogą i to co się ta,m dzieje jest przerażające, codziennie wypadki, stłuczki kolizje. W piątek odcinek 40 km pokonałam w 2,5 godziny. Lubicz korkuje się coraz bardziej, wypadków jest coraz więcej, czy naprawdę nie ma sposobu żeby usprawnić ruch, stworzyć alternatywną drogę?

  • gość 2019-12-02 10:27:49

    oczywiscie dk10

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:43:38

    Gdzie ty tam gosciu widzisz codzinnie wypadki? Bo chyba cos ci sie pojebalo z odcinkien torun-bydgoszcz. Na tamtym odcinku bardzo rzadko sa wypadki. Gorzej z korkami w lubiczu

  • gość 2019-12-02 11:59:57

    Mówię o odcinku Toruń - Czernikowo. Tylko w miniony piątek były tam 3 wypadki.

  • gość 2019-12-02 12:11:51

    Zresztą jasno to wynika z mojej pierwszej wypowiedzi. W wolnej chwili popracuj nad słownictwem i czytaniem ze zrozumieniem. Pozdrawiam - Ania.
    Ps... dawno nikt nie zwracał się do mnie per Gościu

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 13:10:16

    Masz rację Aniu, faktycznie na tym odcinku dochodzi do sporej ilości kolizji i wypadków. Najgorzej jak jakiś tępak coś przeczyta,sam nie wie co, i jeszcze bierze się za pisanie komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 13:37:39

    Niedrapac się dziewczyny.

  • gość 2019-12-02 14:58:53

    Znałem kierowcę to mieszkańcy powiatu przasnyskiego woj.mazowieckie..Kondolencie dla rodzin a tragicznie zmarłym wieczny odpoczynek.

  • Rob - niezalogowany 2019-12-02 16:43:00

    Na trasie Torun-Bydgoszcz wbrew pozorom nie ma az tak duzo wypadków (dk80)

  • gość 2019-12-02 17:04:17

    Kto mówi o dk80? Wypadek zdarzył się na DK10, ludzie piszą, że dochodzi tam do sporej liczby wypadków, skąd komentarze odnośnie 80-tki?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 20:10:51

    Zgineli bracia rodzeni,ojcowie i mezowie. Kondolencje dla rodzin.

  • Do Ani - niezalogowany 2019-12-02 21:53:22

    Może gdybyś zmieniła nick z gość na Ania to by się do ciebie nie zwrócili per gosciu

  • gość 2019-12-03 16:41:48

    w Lubiczu mieszkają frajerzy ! Znam co najmniej trzech

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie