29°C bezchmurnie

Duże zaskoczenie. Zawodnik Get Well otrzymał dziką kartę na GP w Toruniu

Get Well Toruń, Duże zaskoczenie Zawodnik otrzymał dziką kartę Toruniu - zdjęcie, fotografia

6 października na toruńskiej Motoarenie odbędzie się Grand Prix Polski na żużlu. Z dziką kartą w tych zawodach wystartuje Daniel Kaczmarek - informuje "Przegląd Sportowy".

Za Danielem Kaczmarkiem przeciętny sezon. 21-latek wykręcił średnią biegową 1,544 i zdobywał średnio pięć punktów na mecz (34 wynik w PGE Ekstralidze). Aczkolwiek zdobył Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwo Polski w Częstochowie. 

Dla juniora Get Well Toruń nie będzie to debiut w najbardziej prestiżowych zawodach żużlowych. W 2016 roku podczas Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim był pierwszym rezerwowym. W 18 biegu zastąpił Petera Kildemanda, który wjechał w taśmę. Zdobył jeden punkt, wygrywając jedynie z Krzysztofem Kasprzakiem, któremu zdefektował motocykl tuż po starcie.

 

W poprzednich latach z dziką kartą podczas Grand Prix w Toruniu występował Paweł Przedpełski. Tym razem swoją szansę otrzymał właśnie Kaczmarek. "Przegląd Sportowy" sugeruje, że to element negocjacji mający na celu zachęcić 21-latka do pozostania w toruńskim klubie na kolejny sezon. 

Zawody na Motoarenie odbędą się 6 października o 19:00. Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.kstorun.kupbilety.pl.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Duże zaskoczenie. Zawodnik Get Well otrzymał dziką kartę na GP w Toruniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się