Duże utrudnienia dla kierowców. 7-kilometrowy korek pod Toruniem! [PILNE]

Korki i utrudnienia, Duże utrudnienia kierowców kilometrowy korek Toruniem! [PILNE] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 20/07/2019 10:46

Uwaga kierowcy, są duże utrudnienia pod Toruniem! Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, korek ma już 7-kilometrów.

Przed nami gorący i słoneczny dzień, a do tego jest kolejna wakacyjna sobota. Z tego powodu wielu z nas postanowiło wybrać się nad morze. Niestety, droga nie będzie łatwa, szybka i przyjemna. A to przez ogromny zator na autostradzie A-1 przed punktami poboru opłat w Nowej Wsi Wielkiej pod Toruniem.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, korek ma 7-kilometrów. To oznacza, że czas oczekiwania na przejazd wynosi ponad pół godziny. Sytuacja poprawi się dopiero w okolicach południa. Kierowcy, nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość lub nieco zmodyfikować urlopowe plany.

Jak już Was informowaliśmy na portalu "Oto Toruń", 1 lipca na odcinku Toruń - Gdańsk uruchomiony został AmberGO, czyli automatyczny system płatności oparty na automatycznym rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych, wymagający tylko jednorazowego zainstalowania aplikacji mobilnej.

- System jest łatwy w obsłudze, aby z niego korzystać wystarczy pobrać na swój telefon aplikację Autopay obsługującą płatności, zarejestrować się podając numer rejestracyjny swojego pojazdu i kartę płatniczą, oraz korzystać z bramek autostradowych oznaczonych AmberGO - informuje biuro prasowe Amber One. 

Na bramkach wjazdowych AmberGO system identyfikuje numer rejestracyjny zarejestrowanego użytkownika, zmienia kolor sygnalizacji świetlnej z koloru czerwonego na zielony i automatycznie podnosi szlaban.

Analogicznie na bramkach zjazdowych AmberGO system identyfikuje numer rejestracyjny zarejestrowanego użytkownika, zmienia kolor sygnalizacji świetlnej z koloru czerwonego na zielony, automatycznie podnosi szlaban, a opłata za przejazd jest automatycznie pobierana z karty płatniczej.

(AM)

fot. ilustracyjne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, autostrada, a1, bramki autostradowe, korek - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama