Duża wygrana w LOTTO pod Toruniem!

Ciekawostki, Duża wygrana LOTTO Toruniem! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 10/08/2019 09:44

Jest kolejny Lottomilioner. Gracz, który skorzystał z kolektury przy ul. Leśnej w Przysieku zgarnął milion złotych!

Dla jednego z graczy to był naprawdę szczęśliwy czwartek. Okrągły milion złotych wygrała osoba, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Leśnej 3B w Przysieku w gminie Zławieś Wielka. Wylosowane 9 sierpnia w Lotto Plus liczby to: 7, 18, 30, 39, 45, 48.

- Wygrana potwierdziła, że warto dołożyć złotówkę do ceny zakładu Lotto, żeby wziąć udział w losowaniu Lotto Plus. Dodajmy, że lista Lottomilionerów liczy od czwartku 1314 pozycji. Przysiek pojawił się na niej pierwszy raz - informuje biuro prasowe Totalizatora Sportowego.

W ostatnich dniach na portalu "Oto Toruń" informowaliśmy Was o wygranej w Gniewkowie. W zakładzie Mini Lotto ktoś zgarnął 300 tys. zł. Toruń też jest szczęśliwym miastem. W tym roku w naszym mieście padły cztery wygrane w różnych odmianach gier organizowanych przez Totalizatora Sportowego.

Najwyższa została odnotowana 22 czerwca - tego dnia ktoś u nas zgarnął blisko 350 tys. zł (Mini Lotto). Ale to i tak nic w porównaniu do naszego lokalnego rekordu, który został odnotowany 11 kwietnia 2015 roku. A było to 13 219 619,50 zł. 

(AM)

fot. Ilustracyjne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, lotto, lottomilioner, przysiek, totalizator sportowy - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama