Druga kolejka Toruńskiej Ligi Beach Soccera. Zgoda Chodecz nadal na czele

Inne dyscypliny, Druga kolejka Toruńskiej Beach Soccera Zgoda Chodecz nadal czele - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 22/07/2019 18:20

Za nami trzecia kolejka Toruńskiej Ligi Beach Soccera. Na piaskowym boisku przy Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń PLAZA odbyły się cztery mecze. 

Trzecia kolejka tegorocznej Toruńskiej Ligi Beach Soccera rozegrana została w sobotę (20 lipca). Na “toruńskim piasku” wystąpiły tym razem zespoły: Zgody Chodecz BST, CHFT Chełmża, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, Apacz Toruń i OK Serwis. Pozostałe ekipy przełożyły swoje spotkania na inny termin. 

Doskonałą formę w tegorocznych rozgrywkach potwierdził zespół Zgody Chodecz, który jest też liderem rozgrywek i wyrasta na ich głównego faworyta. Piłkarze plażowi tej drużyny pokonali ekipę CHFT Chełmża 5:1, a także uporali się z Vikingami z Aleksandrowa 9:3. W tym meczu skutecznością błysnął Piotr Zagórski, autor pięciu trafień. 

Najwięcej goli padło jednak w rywalizacji OK Serwis i ASPN Viking Aleksandrów Kujawski. Gracze ASPN aż 11 razy pokonali bramkarza OK. Sami natomiast musieli wyciągać piłkę z własnej siatki jedynie cztery razy. W ostatnim starciu kolejki Apacz Toruń pokonał OK Serwis 4:2. 

Kolejna seria spotkań odbędzie się trzeciego sierpnia. W kolejny weekend zespoły toruńskiej ligi pauzują i ładują akumulatory przed drugą częścią sezonu. Nie oznacza to jednak, że boisko "przy Plazie" będzie stało puste. Zaplanowano na nim turniej finałowy pierwszej ligi beach soccera, a  tego typu turnieje, które odbywały się w ostatnich latach zawsze dostarczały ogromnych emocji. To pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście. Zapowiadany jest udział przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej. O szczegółach i atrakcjach, które w najbliższy weekend będą dostępne na plaży Plazy będziemy informować. 

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

zgoda chodecz bst, beach soccer, plaza, toruń plaza, boisko, toruńska liga beach soccera - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama