Donos na Iwonę Hartwich. Społeczniczka spodziewa się kontroli z toruńskiego MOPR-u

Wiadomości, Donos Iwonę Hartwich Społeczniczka spodziewa kontroli toruńskiego - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 11/10/2019 14:38

Do toruńskiego MOPR-u wpłynął donos na Iwonę Hartwich, kandydatkę do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Powód? Donosiciel twierdzi, że społeczniczka źle zajmuje się swoim synem.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu złoży kontrolę u znanej działaczki społecznej z naszego miasta Iwony Hartiwch. Jak informuje portal "wysokieobcasy.pl", kilka dni temu Hartwich otrzymała telefon w tej sprawie. – Ktoś złożył donos, że źle zajmuję się Jakubem. Najpierw nie chciano mi powiedzieć, o co dokładnie chodzi, ale potem udało mi się dowiedzieć, że ktoś złożył na mnie donos – mówi Iwona Hartwich w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Przypomnijmy, że Iwona Hartwich na początku sierpnia zdecydowała, że będzie kandydować do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Czy zdaniem społeczniczki donos ma związek z trwającą kampanią? – Nie wiem, kto stoi za donosem i czy ma podłoże polityczne, ale zaskakujące jest, że to wszystko dzieje się na kilka dni przed wyborami, za to ponad rok po naszym proteście w Sejmie. (…) Odbieram to trochę jako próbę zastraszenia, pokazania mi, co się może dziać, gdy nie będę cicho. Ale oczywiście nie będę – mówi Iwona Hartwich.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu informuje, że kontrola u Iwony Hartwich zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu - we wtorek (15 października). Jednak urzędnicy nie mogą udzielić więcej informacji ze względu na ochronę danych osobowych.

Iwona Hatwich to znana toruńska społeczniczka. W 2018 roku była liderką protestu rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie. Teraz kandyduje do parlamentu z "trójki" z listy Koalicji Obywatelskiej. Rok temu do toruńskiej rady miejskiej kandydował jej syn Jakub. Zdobył 2574 głosy i uzyskał mandat.

(AM)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

iwona hartwich, donos, mopr, toruń - komentarze opinie

 • gość 2019-10-11 19:55:01

  Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25

 • Gość - niezalogowany 2019-10-12 19:28:39

  I bardzo dobrze . Na chorobie syna pcha się do sejmu po 10 tys. miesięcznie później zapomnij o problemach które ma rozwiązać standard nowych kandydatów. Ciekawe czy manifestować będzie dalej???

 • Szuwarów - niezalogowany 2019-10-12 22:11:28

  To robota pis , u konkurencji szukają afer i donosy, a swoje matacwa i manipulacje zamiatają pod dywan bo na tvp zawsze mówią kłamstwa i nawołują do nienawiści.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-14 21:53:04

  No to teraz dopiero będzie darła morde w Sejmie.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama