Dawid Taras: Jeśli ktoś spróbuje kuchni tajskiej, to do niej wraca

Portal ototorun.pl 04/09/2019 13:28

Na ostro, czy słodko-kwaśno? Jakie smaki lubią torunianie? Czy kuchnia tajska zasmakowała mieszkańcom i turystom? O tym, w kolejnym odcinku cyklu filmowego „Tak się robi biznes na starówce!” rozmawiamy z Dawidem Tarasem, właścicielem restauracji Degustatornia. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu.

Degustatornia to restauracja z kuchnią tajską, przy Fosie Staromiejskiej i ul Franciszkańskiej. Serwuje świeżo przygotowane potrawy w niebanalnej atmosferze. Oferuje interesujące smaki i fascynuje autentycznymi potrawami ze składników rodem z Tajlandii.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż.

W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Dawid Taras: Jeśli ktoś spróbuje kuchni tajskiej, to do niej wraca komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama