Daniel Magical i jego matka z zarzutami. Wiemy, jaka kara im grozi...

Sprawy kryminalne, Daniel Magical matka zarzutami Wiemy grozi - zdjęcie, fotografia
TUB 16/01/2019 13:40

Nowe informacje w sprawie zatrzymania popularnego patostreamera i jego matki.

Jak już wiecie z portalu Oto Toruń, policja zatrzymała wczoraj (15.01) 26-letniego mężczyznę i 46-letnią kobietę. Toruńska komenda oficjalnie nie podaje ich danych personalnych. Nie jest jednak tajemnicą, że to znany w sieci patostreamer Daniel Magical i jego matka. - Dzisiaj oboje zatrzymani usłyszeli zarzut, że w dniu 13.01.2019 w trakcie nagrania w sieci internetowej publicznie pochwalały popełnienie przestępstwa wyrażając dla niego aprobatę - mówi Wioletta Dąbrowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również sprzęt komputerowy znajdujący się w mieszkaniu zatrzymywanych osób. W akcji wzięli udział policjanci kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczości i Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

- Zatrzymanym grozi teraz kara grzywny, ograniczenie wolności lub pozbawienia wolności do roku - wyjaśnia Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Przypomnijmy, że w niedzielę (13 stycznia) podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do ataku nożownika na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Na miejscu zdarzenia została przeprowadzona półgodzinna reanimacja. Potem przewieziono prezydenta do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Jego operacja trwała aż pięć godzin. Niestety, w poniedziałek ok. 14:30 lekarze poinformowali, że pacjent zmarł.

Po śmierci Adamowicza policja coraz częściej dostaje informacje o ludziach, którzy nawołują do zabójstwa prezydenta Polski oraz prezydentów poszczególnych miast. Albo, tak jak w przypadku Torunia, pochwalają atak na włodarza Gdańska, Pawła Adamowicza.

(TUB)

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu (Facebook)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

daniel magical, urzędnicza, patostream, zatrzymanie, policja, adamowicz - komentarze opinie

  • gość 2019-01-16 15:31:21

    DO WIĘZIENIA ICH!

  • gość 2019-01-16 15:47:20

    Trzeba było się zajmować lepiej aferami adamowicza, a nie niegroźnymi menelami policjo.

  • gość 2019-01-16 16:01:43

    I bardzo dobrze!

  • gość 2019-01-16 16:46:18

    Ale im reklame robicie, po alkoholu człowiek różne bzdury gada, a o tym że na wośp uzbierali prawie 2000 złoty nie powiecie

  • Kapusta - niezalogowany 2019-01-16 16:54:30

    Ta rodzinka Potwornickich i ich bijący matke lider patologiczny synalek Daniel już dawno powinni zostac aresztowani. Mam nadzieje ze policja sprawdzi co tam sie odwalalo bo to jest wrecz niemozliwe w cywilizowanym kraju zeby tak naciagac ludzi na kase i zyc z patologii !!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 17:02:20

    JA TYLKO POPROSZE PROKURATURE O DOKLADNE PRZEJZENIE ICH DZISLALNOSCI I ROZBICIE TEJ SZAJKI ZARABIANIA NA LEWO KILKUNASTU TYSIECY ZLOTYCH DZIENNIE W DODATKU PROSZE O PRZEJZENIE LUDZI KTORZY ICH FINANSUJĄ NA STREAMIE

  • Margola - niezalogowany 2019-01-16 17:45:22

    Ale kto to jest

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 19:24:00

    Prawda jest taka, że jedna patologia się wyglupia po pijaku i robi cyrk a druga patologia to ogląda, podziwia i jeszcze im placi . Szkoda słów!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 19:24:32

    Prawda jest taka, że jedna patologia się wyglupia po pijaku i robi cyrk a druga patologia to ogląda, podziwia i jeszcze im placi . Szkoda słów!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 20:37:10

    Było porządną ochronę zapewnić głupie kurwy psie a nie za bzdury do więzienia wsadzać niewinnych patusów! Polskie skurwiałe prawo , brawo KURWY!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 21:18:30

    Bardzo dobrze

  • gość 2019-01-16 22:02:26

    Nareszcie się Doigrali strimer z patologicznej rodziny co pokazywali na yt przemoc alko itp, Dawajcie dalej kochany rządzie 500 + albo nawet 1000 + niech wszystko przepierdzielą na alko oby dostali 2 lata w pierdlu i 10 lat zakazu używania kompa i neta bo to co oni pokazywali na tych patologicznych stremach to to jest PARANOJA że im wcześniej YT nie zablokowało usuneło kanałów Patologji to też dotyczy innych kanałów patologicznych itp .HEJ
    BRAWO

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 08:49:43

    Magicznie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 10:04:07

    Bardzo dobrze. Patologia do więzienia. YT powinien to coś dawno zablokować.

  • gość 2019-01-20 02:18:48

    I to ma być wolność słowa... ( Z tego co mi wiadomo, nie było to ,,pochwalanie" tej że ,,zbrodni", lecz zwykły dodany i osobisty komentarz, zapewne pod wpływem. Z resztą Polskie prawo i tak jest ,,O kant du*y potłuc" nie w każdej kwestii, no ale.... )

Dodajesz jako: |