Daniel Kaczmarek odchodzi z Get Well Toruń. Wybrał już nowy klub

Apator Toruń, Daniel Kaczmarek odchodzi Toruń Wybrał - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Filip Sobczak 08/11/2018 08:50

Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski, Daniel Kaczmarek nie będzie zawodnikiem Get Well Toruń w nadchodzącym sezonie. 21-latek swoją decyzję ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Daniel Kaczmarek trafił do Get Well Toruń w 2017 roku. Klub wiązał z nim bardzo duże nadzieje, wszak przychodził jako Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski. Aczkolwiek w pierwszym sezonie na pewno ich nie spełnił - zdobywał 0,958 pkt./bieg.

Drugi sezon - 2018 - był zdecydowanie lepszy w wykonaniu leszczynianina - w 13 meczach wykręcił średnią biegową ponad 1,5. 21-latek był niezwykle przydatny w biegach młodzieżowych - wygrał 10 na 13 takich wyścigów. W trakcie minionych miesięcy zdobył ponownie tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski.

Po zakończeniu rozgrywek ligowych wydawało się, że Kaczmarek i Get Well uzgodnili warunki kontraktu na przyszły sezon. Żużlowiec otrzymał nawet dziką kartę na toruńskie Grand Prix. Jednak rozmowy musiały ugrząźć w martwym punkcie, bo w tym tygodniu 21-latek ogłosił, że odchodzi z Torunia.

- Był to czas wzlotów i upadków, ale przede wszystkim wielkiej nauki i wniosków, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Na Motoarenę będę zawsze wracał z wielką przyjemnością i cieszę się, że mogłem być częścią tego klubu. Nie żegnam się, ale mowię do zobaczenia! - napisał w mediach społecznościowych Daniel Kaczmarek.

Leszczynianin dodał, że w najbliższym czasie poinformuje o podpisaniu kontraktu z nowym zespołem. Wszystko wskazuje na to, że były junior Get Well Toruń trafi do spadkowicza z PGE Ekstraligi, czyli Unii Tarnów. W klubie z Małopolski na pewno będzie jednym z liderów.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Daniel Kaczmarek odchodzi z Get Well Toruń. Wybrał już nowy klub komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama