12°C bezchmurnie

Czas na Welconomy 2018. VIP-y przyjadą do Torunia

Partnerem medialnym forum gospodarczego jest portal Oto Toruń.pl.

Dziś (poniedziałek) startuje konferencja ekonomiczna Welconomy - czas na jubileuszową 25. edycję tego wydarzenia. W ciągu dwóch dni w Centrum Kongresowo-Konferencyjnym Jordanki przeprowadzonych zostanie blisko 40 paneli tematycznych. Wśród gości nie zabraknie znanych polityków, biznesmenów i dziennikarzy.

Słowo wstępne wygłosi prof. Jerzy Buzek, były premier i przewodniczący Europarlamentu, obecnie europoseł. Do Torunia przyjadą także m.in. Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Minister Inwestycji i Rozwoju dr Jerzy Kwieciński, redaktor naczelny Super Expressu Sławomir Jastrzębowski i redaktor naczelny Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz.

Jednym z gości Welconomy będzie prof. Jerzy Buzek (fot. torun.pl)

Ciekawie zapowiada się także debata Fair play w sporcie, kulturze i polityce z udziałem m.in. mistrzyni olimpijskiej w pływaniu Otylii Jędrzejczak, wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, byłego trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej Andrzeja Strejlaua czy aktora Olgierda Łukaszewicza. 

Welconomy to prestiżowa konferencja, która co roku gromadzi blisko 2000 uczestników z kraju i zagranicy. Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych współpracą gospodarczą z naszym krajem oraz zakupem polskich towarów i usług. Welconomy daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować podpisywaniem w przyszłości nowych kontraktów handlowych.

Partnerem medialnym jest portal Oto Toruń.pl.

Program Forum Gospodarczego znajdziecie KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku 


welconomy 2018, forum gospodarcze, buzek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się