Czas na Toruńskie Targi Nieruchomości. Szeroki wybór działek i mieszkań

Biznes, Toruńskie Targi Nieruchomości Szeroki wybór działek mieszkań - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 20/09/2018 14:00

Już w najbliższy weekend (22-23 września) odbędą się Toruńskie Targi Nieruchomości.

Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się w Centrum Targowym “Park”, jest Urbitor Sp. z o.o. Targi będą idealną okazją na zakupy zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Znajdą tam coś dla siebie wszyscy planujący zakup działki, mieszkania, domu lub chcący wyremontować lub urządzić własne M.

Nie zabraknie oczywiście znanych marek. Udział w wydarzeniu zapowiedziały firmy i instytucje związane z branżą budowlaną, deweloperską, meblarską, ubezpieczeniową czy finansową. Na targach będzie można także przyjrzeć się miejskiej ofercie nieruchomości inwestycyjnych, działek pod dom czy lokali na sprzedaż.

Na stoisku przygotowanym Przez Centrum Wsparcia Biznesu i Wydział Gospodarki Nieruchomościami pojawią się między innymi najnowsze materiały promocyjne z ofertą miejskich działek.

Mapę nieruchomości wchodzących w skład miejskiej oferty można zobaczyć, klikając tutaj. Znajdują się tam zarówno działki pod budowę domów jednorodzinnych (np. przy ulicach Św. Klemensa czy Brzoskwiniowej), jak i tereny inwestycyjne. Powierzchnia największej oferowanej działki to aż 28 hektarów. Znajduje się ona przy ul. Kociewskiej. Z kolei łączna powierzchnia nieruchomości leżących w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód to ponad 35,5 ha.

(PC)

fot. Targi Nieruchomości Toruń

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wsparcia biznesu, targi nieruchomości - komentarze opinie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-21 12:57:23

    Bzdury piszecie - szeroki wybór działek - odgrzewane kotlety, to co te Miasto ma do zaoferowania to jakaś kpina. Dzialek pod domy to tu już dawno nie maja, tylko jakieś redztki ktorych nikt nie chce lub oferują od kilku lat, a przetargów brak

  • gość 2018-09-24 07:36:34

    Byłem. Z roku na rok coraz mniej wystawców. Teraz tylko środek był zajęty. No i tylko praktycznie mieszkania - działek brak

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama