Czas na Rewię Szlagierów Musicalowych - Kocham Cię, Broadway

Koncerty, Rewię Szlagierów Musicalowych Kocham Broadway - zdjęcie, fotografia
14/11/2017 15:07

3 lutego 2018 roku do Torunia przyjedzie Nicola Palladini, który przy udziale włoskiej aktorki musicalowej Sereny Ottardo, poprowadzi Widzów przez kilkadziesiąt znanych i cenionych utworów, z takich produkcji jak: Dirty Dancing, Grease, Cabaret, Kiss Me Kate, The Blues Brothers, Jesus Christ Superstar, czy Chicago.

Repertuar został starannie dobrany tak, by zawarły się w nim utwory, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu. Wystarczy wspomnieć, takie tytuły jak „Mamma Mia","Footloose", czy „The Rocky Horror Show" aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną.

Widzowie usłyszą niezapomniane szlagiery „All that jazz", „Money, Money" wzruszą się przy "Beauty and The Beast" i dadzą porwać do tańca przy kawałkach Abby.

Przypomną sobie „Respect" Arethy Franklin i zanucą w deszczu „Singin' in The Rain". Zatrzymają się  się przy legendarnym już „I don't know how to love him" i rozweselą przy „Everybody need somebody" i "Anyting Goes" Cole Portera.

Tłem dla Rewii będą unikatowe, specjalnie na tę okazję przygotowane wideoprojekcje, solistom będą towarzyszyć zespół wokalny oraz tancerze baletu i orkiestra.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Czas na Rewię Szlagierów Musicalowych - Kocham Cię, Broadway komentarze opinie

  • gość 2017-12-17 21:26:01

    Treść komentarza...

Dodajesz jako: |