9°C lekkie zachmurzenie

Czas na otwarcie nowej restauracji w Toruń PLAZA

Wiadomości, Czas na otwarcie nowej restauracji w Toruń PLAZA.

Kolejne dobre informacje dla klientów Toruń PLAZA. Już w czwartek w toruńskim Centrum Handlowo-Rozrywkowym zostanie otwarta nowa restauracja.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA ma kolejną niespodziankę dla swoich klientów. Już 30 listopada w Centrum przy Broniewskiego wielkie otwarcie restauracji North Fish. Nasze miasto zostało wyróżnione przez tę markę, bowiem to właśnie u nas będziemy świętować 15-lecie działalności North Fish i otwarcie 40 restauracji tej sieci!

Nowy lokal w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń PLAZA będzie innowacyjny. Po raz pierwszy restauracja North Fish obsłuży swoich klientów w nowym formacie. Właściciele informują nas, że specjalnie dla torunian zwiększą szybkość zamówień i przygotują uproszczone menu.

W "North Fish easy", bo tak nazywa się innowacyjny format, znajdziemy produkty doskonale znane klientom tej sieci. W lokalu zjemy między innymi łososia norweskiego, dorsza czarnego czy halibuta, pyszne zupy, kanapki. Ponadto napijemy się świeżych smoothies i naturalnych lemoniad. W North Fish będzie również możliwość dobrania dodatków zimnych w formule "Nałóż ile chcesz". 

Uwaga! Właściciele zachęcają do odwiedzenia nowego lokalu już od pierwszego tygodnia, bo na klientów czeka specjalna oferta promocyjna. Porcja mintaja z prażoną cebulką i mozzarellą w zestawie z frytkami i lemoniadą za jedyne 15 zł. Oferta będzie dostępna aż do 6 grudnia tego roku.

To kolejna restauracja, która powstała w Toruń PLAZA. Klienci toruńskiego Centrum mogą dobrze zjeść również w Olimp, Subway, Smaki Azji, Arianos Doner Kebab, Gusto Dominium, McDonald's.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Czas na otwarcie nowej restauracji w Toruń PLAZA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się