Chcesz zdobyć kwalifikacje i nowy zawód zupełnie za darmo w Toruniu?

Szkoły i licea, Chcesz zdobyć kwalifikacje zawód zupełnie darmo Toruniu - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 08/02/2019 06:49

Zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze i wydłużone kolejki do specjalistów w placówkach medycznych to między innymi efekt starzejącego się społeczeństwa.

Wykwalifikowany technik masażysta może przynieść wiele ulgi i korzyści zdrowotnych pacjentom ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego. Pomoże także odzyskać sprawność po przebytych urazach i wypadkach. Wykorzystuje do tego siłę swoich mięśni, ale przede wszystkim wiedzę medyczną. Jeżeli do tego będzie człowiekiem pozytywnie nastawionym do świata, który potrafi motywować do działania, czeka go prawdziwy sukces. Osobowość masażysty ma często taki sam wpływ na samopoczucie pacjenta, jak siła profesjonalnego masażu.

Osoby, które posiadają umiejętność pracy w zespole oraz empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem, będą z kolei świetnymi opiekunami medycznymi. Do zadań opiekuna należy  profesjonalna pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokajaniu jej podstawowych potrzeb życiowych. Ta praca opiera się na rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów opiekuńczych podopiecznego w różnym stopniu zaawansowania choroby oraz, co warto szczególnie podkreślić, w różnym wieku. Panuje przekonanie, że opiekunowie medyczni zajmują się głównie starszymi osobami. Tymczasem posiadanie kwalifikacji w tym zawodzie jest dużym atutem przy okazji starania się o pracę w żłobku, przedszkolu czy innej placówce zajmującej się dziećmi lub młodzieżą.

Każdy z powyższych zawodów daje duże możliwości podjęcia pracy. Szukać jej można w placówkach medycznych i opiekuńczych w Polsce i za granicą. Poza etatem prowadzić można własną działalność gospodarczą i z powodzeniem działać  w sektorze prywatnym. Ważne jest, aby posiadać uprawnienia państwowe, uzyskane w placówce kształcenia, która cieszy się rzetelną opinią i najlepszym z możliwych zapleczem dydaktycznym.

Studium Zdrowia Centrum Edukacji Dorosłych w Toruniu przy Szosie Chełmińskiej 70 kształci w zawodach technika masażysty i opiekuna medycznego od wielu lat. Dzięki swojemu profesjonalizmowi szkoła została ośrodkiem egzaminacyjnym. Kształcenie kończy się egzaminem państwowym i uzyskaniem dyplomu, uznawanego przez pracodawców na terenie całej Unii Europejskiej. Szkoła wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom osób dorosłych. Plan zajęć skonstruowany jest tak, aby umożliwić Słuchaczom pogodzenie nauki z pracą zawodową, studiami czy obowiązkami domowymi.

Każda pełnoletnia osoba, bez względu na poziom wykształcenia, może skorzystać z oferty bezpłatnej nauki w Studium Zdrowia Centrum Edukacji Dorosłych w Toruniu. To ostatnie dni na podjęcie decyzji, ponieważ zajęcia rozpoczynają się już na początku lutego!

Odpowiadając na potrzeby rynku pracy szkoła uruchomiła zimowy nabór na wszystkie swoje kierunki, w tym technika masażystę i opiekuna medycznego.

Zainteresowane osoby mogą przed podjęciem decyzji obejrzeć szkolne pracownie specjalistyczne. Kontakt z pracownikami Studium pod nr tel. 56 659 66 86, poprzez adres email: [email protected] lub osobiście przy Szosie Chełmińskiej 70, w siedzibie szkoły.

Pełna oferta kształcenia na www.ced.edu.pl

[Materiał partnera]

centrum edukacji dorosłych w toruniu - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama