Centrum Wsparcia Biznesu zorganizuje konferencję na temat sztucznej inteligencji

Biznes, Centrum Wsparcia Biznesu zorganizuje konferencję temat sztucznej inteligencji - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 25/05/2019 13:07

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu organizuje konferencję pod nazwą „Robotyzacja i sztuczna inteligencja – czy mnie na to stać?”. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele najbardziej innowacyjnych firm z całego świata.

Poprawa efektywności zarządzania, lepsze wykorzystanie zasobów, robotyzacja produkcji - to tematy, którymi zajmują się menedżerowie na całym świecie. Warto czerpać wzorce od przedsiębiorstw swoją działalność na tego typu nowoczesnych rozwiązaniach.

Dlatego CWB zorganizuje 6 czerwca, w przestrzeni hangaru lotniczego toruńskiego lotniska dostępowego (Aeroklub Pomorski) przy ul. 4 Pułku Lotniczego 17 w Toruniu, spotkanie dla przedstawicieli lokalnego biznesu, którego głównym tematem będzie poprawą wydajności i konkurencyjności firm przy użyciu najnowszej technologii. Rozpocznie się ono rejestracją uczestników o godzinie 9:00 i ma trwać do 13:30. O tym, jak przygotować się do robotyzacji i automatyzacji stosowanych w przedsiębiorstwach rozwiązań opowiedzą reprezentanci największych międzynarodowych firm takich jak Microsoft czy OMRON. Do udziału zaproszono także rodzime korporacje takie jak: CFI Systemy Informatyczne, SENTE, INNTEC i PIRXON.

Omawiane kwestie mają dotyczyć wprowadzania sztucznej inteligencji do procesów produkcji oraz wykorzystania możliwości zautomatyzowanego działania do zwiększenia opłacalności i efektywności pracy. Wśród istotnych zagadnień, których nie sposób pominąć w związku z tym tematem, jest także to jak roboty, wpłyną na zmiany w firmie i w jakim stopniu mogą zastąpić pracowników - czy też inaczej mówiąc,kiedy właścicielowi opłaca się wykorzystać zautomatyzowane procesy. Zaproszeni goście zastanowią się także jakie branże najbardziej skorzystają ze wdrażania nowoczesnych rozwiązań.

Zgłoszenia można przesyłać e-mailem na adres: [email protected] z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej wraz ze stanowiskiem. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorem jest Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

(Arkadiusz Kobyliński)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


 

centrum wsparcia biznesu, toruń, sztuczna inteligencja, roboty - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama