Business Center Club wyróżnił firmę spod Torunia [FOTO]

Biznes, Business Center wyróżnił firmę Torunia [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 31/01/2019 09:00

Za nami już 25. edycja Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu. Prestiżowe wyróżnienia zdobyła między innymi zarówno firma Mat-Bud, jak i jej prezes Jacek Rutkowski.

Podczas oficjalnej części Gali wręczono kilka prestiżowych wyróżnień. Były to Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, Diamenty do Statuetek dla laureatów z poprzednich lat, którzy utrzymali na rynku swoją pozycję, oraz Medal Solidarności Społecznej.

Nominacje uzyskały dwa podmioty: MZK w Toruniu oraz firma Mat-Bud i jej prezes Jacek Rutkowski. Ostatecznie Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu zdobył MZK w Toruniu oraz jej prezes Zbigniew Wyszogrodzki. Niemniej wielkim wyróżnieniem jest już sama Nominacja. Mimo to przedstawiciele firmy Mat-Bud już dziś zapowiadają, że za rok powalczą o najwyższy laur.

- Mat-Bud jest firmą rodzinną, powstałą na terenach wiejskich, działającą na rynku od 20 lat o kapitale polskim skupionym w ręku czterech osób kierujących się dewizami: pracowitość, mądrość, pokora, uczciwość i pasja. Łączą nas przyjacielskie relacje i ciągła chęć rozwoju, dzięki czemu nasza firma tak wiele osiągnęła. Prorozwojowe działania założycieli Bogdana oraz Elżbiety Pietras umożliwiły bardzo dobry start w tak trudną branżę, jaką jest budownictwo - komentuje sukces Jacek Rutkowski. - Tajemnicą sukcesu jest pomaganie partnerom biznesowym w bardzo trudnych sytuacjach, przez co uzyskuje się lojalność i partnerstwo na długie lata. Zarabiamy z klientami, a nie na klientach.

Na nominacji jednak się nie skończyło. Prezes firmy Mat-Bud Jacek Rutkowski otrzymał bowiem Medal Solidarności Społecznej. Jest to nagroda przyznawana każdego roku kilku podmiotom, które są zaangażowane w działania społeczne i wspierają ideę odpowiedzialności społecznej biznesu. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Business Centre Club i Fundację Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA. W poprzednich latach Medal wręczano m.in. Fundacja TVN czy Fundacja Polsat.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

gala liderów polskiego biznesu, mat-bud, jacek rutkowski, biznes, mzk toruń - komentarze opinie

 • gość 2019-01-31 11:44:24

  Dobry PR w mat-bidzie.

  Statuetkę/Laur zdobył MZK
  "Ostatecznie Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu zdobył MZK w Toruniu oraz jej prezes Zbigniew Wyszogrodzki"

  Ale cały artykuł dla przedsiębiorstwa które zostało "tylko" nominowane

 • Gość - niezalogowany 2019-01-31 23:19:22

  Cóż firma Mat-Bud chyba od niedawna należy do BCC więc wg regulaminu konkursu nie miała chyba szans na statuetkę, jest to firma całkowicie złożona z kapitału prywatnych osób a ponadto jako jedna z niewielu firm ( prezes Jacek Rutkowski) w całej historii zdobywców statuetek otrzymał Medal Solidarności Społecznej za to co robi na rzecz innych. Chyba pierwszy w historii województwa kujawski-pomorskiego.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama