Brawurowa jazda kierowcy MZK w Toruniu. Czy złamał przepisy? [WIDEO]

Portal ototorun.pl 01/01/2019 10:00

W sieci pojawił się filmik, na którym widać brawurową jazdę kierowcy autobusu MZK na ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Czy złamał przepisy i przejechał na czerwonym świetle? Autor filmiku twierdzi, że tak.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Brawurowa jazda kierowcy MZK w Toruniu. Czy złamał przepisy? [WIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 10:48:13

    Tak się składa że ja też jeżdżę jako kierowca MZK i wielokrotnie osobówki mnie wyprzedzają bezpośrednio na przejściu dla pieszych. Też zacznę używać wideorejestratora i będzie więcej filmów niż od pseudo- jeżdżących poprawnie kierowców

  • gość 2019-01-01 11:26:13

    Ale tu nie chodzi o wyprzedzanie na przejściu, a wjazd na czerwonym świetle... pojazdem przewożącym ludzi... Skoro Pan jeździ jako kierowca MZK i nie widzi w tym nic niebezpiecznego to mam nadzieję, że długo Pan nie pojeździ. Wystarczyłoby aby na zielone "wstrzelił" się jakiś pojazd z pewnością byłaby kolizja.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 11:56:46

    Właśnie dlatego potem są wypadki skoro kierowcy mzk jak ten komentujący nawet nje rozumieją co widza hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 15:28:49

    Kierowca MZK komentujący nie widzi problemu ironia hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 15:37:34

    Bez przesady z tą brawurą , może hamowanie autobusu spowodować mogło iż większość pasażerów wylądowała by na ziemi ? Tego nie wiem ale życzę wszystkim więcej spokoju i wyrozumiałości .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 15:56:23

    Ktoś powiedział że co by było gdyby ktoś się wystrzelił w zielone... Miałem kiedyś taką sytuację podróżując autobusem MZK. Autobus idealnie wystrzelił się w zielone jadąc ulica żwirki i Wigury w stronę grudziądzkiej, a kierowca ciężarówki jadący Chełmińska w stronę wrzosow myślał że zdąży... Na szczęście jechało mało osób i 3 osoby tylko trafiły do szpitala było to gdzieś około 2006r.

  • Gość 123456 - niezalogowany 2019-01-01 18:33:45

    Moim zdaniem każdy kto ma rejestrator to albo zasrany konfident który od małego pisał z rodzicami donosy na sąsiadów, albo drogowy kaleka tak jak w tym przypadku.

  • Mirka - niezalogowany 2019-01-01 19:54:24

    Proszę przeanalizować rozkład jazdy 34 i 40 w soboty, niedziele. Przez cały dzień kursy o tej samej godzinie. Apel do osoby odpowiedzialnej - przed wywieszeniem w gablotach na przystanku, wypada sprawdzić! Śmiechu warte!!!!!!!!!

  • Gośći - niezalogowany 2019-01-02 10:07:14

    autora filmu trochę poniosło chyba. myślę że nie zna pojęcia brawurowa jazda