9°C słabe opady deszczu

Blogerka z Torunia ma swój cykl w TVP. Widzowie są zachwyceni

Ciekawostki, Blogerka Torunia swój Widzowie zachwyceni - zdjęcie, fotografia

Toruńska blogerka Kasia Ogórek prowadzi swój własny cykl na antenie TVP.

Kasia Ogórek znana jest z prowadzenia bloga “Twoje DIY”. To dzięki niemu stała się popularna w internecie i nie tylko. Jak sama pisze, jej bloga co miesiąc odwiedza ponad 100 tys. osób. Są to osoby szukające inspiracji i pomysłów do działań w stylu “zrób to sam”.

Tak wielka popularność w internecie sprawiła, że blogerka przyciągnęła uwagę Telewizji Polskiej. W efekcie Kasia Ogórek od 2 lipca prowadzi cykl pod tytułem “DIY, czyli zrób to sam”, który emitowany jest w ramach popularnego programu “Pytanie na śniadanie extra” w TVP 2. Torunianka będzie gościć na naszych ekranach w każdy poniedziałek około godziny 11:00.

W swoim cyklu blogerka pokazuje, w jaki sposób można aktywnie i kreatywnie spędzać wakacje i czas wolny. Nie zabraknie oczywiście też licznych wskazówek i tricków ułatwiających realizację konkretnych pomysłów. W pierwszym odcinku Kasia Ogórek zaprezentowała, jak ze skrzynek po owocach zrobić sklepik do zabawy dla dzieci.

Jeszcze zanim blogerka pojawiła się w telewizji, mówiono nazywano ją “polską królową DIY” czy “polską Marthą Stewart". Po pierwszym odcinku “DIY, czyli zrób to sam” reakcje widzów są podobne.

Kasia Ogórek jest także autorką książki “Twoje DIY krok po kroku zrób to sam” i współautorką książki “Macierzyństwo bez photoshopa”.

(Mateusz Srebniak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


kasia ogórek program, twój diy, diy czyli zrób to sam, pytanie na śniadanie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się