15°C bezchmurnie

Bella Line Wellness Centrum oferuje za darmo pełną ofertę swojego klubu [SZCZEGÓŁY]

Imprezy, Bella Wellness Centrum oferuje darmo pełną ofertę swojego klubu [SZCZEGÓŁY] - zdjęcie, fotografia

Od poniedziałku 24 do środy 26 września odbędą się dni otwarte Bella Line Wellness Centrum! Przyjdźcie, korzystajcie z pełnej oferty klubu – zajęć fitness, siłowni, saun i łaźni rzymskiej - bez żadnych ograniczeń i zobowiązań!

Do dyspozycji wszystkich gości będzie opiekun, który oprowadzi po klubie opowiadając o każdej ze stref i odpowie na wszystkie Wasze pytania. Ponadto w trakcie dni otwartych będzie można między innymi skorzystać z grupowych zajęć fitness (grafik TUTAJ), przeprowadzić trening na siłowni z pomocą trenera, zrelaksować się w Strefie SPA (sauny, jacuzzi, podgrzewane leżaki, grota natryskowa), skonsultować się z trenerem personalnym.

Dodatkowo organizatorzy zapowiadają, że w trakcie dni otwartych w Bella Line Wellness Centrum będzie można zakupić członkostwo w klubie w bardzo atrakcyjnej cenie, przeprowadzić analizę ciała, a także wygrać trzymiesięczny karnet do klubu. 

Rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod okiem opiekunki w naszej Strefie Malucha (3-8 lat) - codziennie od 16:30 do 20:30.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Bella Line Wellness Centrum oferuje za darmo pełną ofertę swojego klubu [SZCZEGÓŁY] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się