23°C rozproszone chmury

Będzie nowa atrakcja na Barbarce!

Już wkrótce pojawi się jeszcze jeden powód, by odwiedzić toruńską Barbarkę.

Urząd Miasta poszukuje firmy, która wykona zadanie pn. Trampolinowy plac zabaw na Barbarce w Toruniu. To jeden ze zwycięskich projektów wybranych przez mieszkańców w ramach toruńskiego budżetu obywatelskiego na 2018 rok (głosowanie przeprowadzone zostało w zeszłym roku). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja zostanie zrealizowana tuż po wakacjach, do 17 września.

 

 

 

Jak wynika z ogłoszonego przez miasto przetargu, trampolina typu Crossover będzie w kształcie ósemki. Ma się składać z siedmiu trampolin o powierzchni skakania 0,71x0,71 m (trzy sztuki) i 0,71x0,96 m (cztery sztuki). Będą one wkopane w ziemi, a powierzchnia skakania będzie na równi z poziomem terenu. Inwestycja została oszacowana na 181 tys. zł. Zainteresowane inwestycją firmy mogą składać oferty do 23 lipca. 

projekt trampoliny (BIP)

Szkoła Leśna na Barbarce to popularne wśród mieszkańców Torunia i okolic miejsce wypoczynku. Znajdziecie tam m.in. wypożyczalnię rowerów, siłownię pod chmurką, park linowy, mini golf oraz terenowe kręgle. Można też korzystać z zadaszonych wiat, są też miejsca na grill i ognisko.

fot. osadabarbarka.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku 


barbarka, toruń, trampoliny toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się