10°C bezchmurnie

Będzie nowa atrakcja na Barbarce!

Już wkrótce pojawi się jeszcze jeden powód, by odwiedzić toruńską Barbarkę.

Urząd Miasta poszukuje firmy, która wykona zadanie pn. Trampolinowy plac zabaw na Barbarce w Toruniu. To jeden ze zwycięskich projektów wybranych przez mieszkańców w ramach toruńskiego budżetu obywatelskiego na 2018 rok (głosowanie przeprowadzone zostało w zeszłym roku). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja zostanie zrealizowana tuż po wakacjach, do 17 września.

 

 

 

Jak wynika z ogłoszonego przez miasto przetargu, trampolina typu Crossover będzie w kształcie ósemki. Ma się składać z siedmiu trampolin o powierzchni skakania 0,71x0,71 m (trzy sztuki) i 0,71x0,96 m (cztery sztuki). Będą one wkopane w ziemi, a powierzchnia skakania będzie na równi z poziomem terenu. Inwestycja została oszacowana na 181 tys. zł. Zainteresowane inwestycją firmy mogą składać oferty do 23 lipca. 

projekt trampoliny (BIP)

Szkoła Leśna na Barbarce to popularne wśród mieszkańców Torunia i okolic miejsce wypoczynku. Znajdziecie tam m.in. wypożyczalnię rowerów, siłownię pod chmurką, park linowy, mini golf oraz terenowe kręgle. Można też korzystać z zadaszonych wiat, są też miejsca na grill i ognisko.

fot. osadabarbarka.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku 


barbarka, toruń, trampoliny toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się