Atrakcyjny teren w pobliżu Motoareny kupiony za ponad milion zł. Co tam powstanie?

Biznes, Atrakcyjny teren pobliżu Motoareny kupiony ponad milion powstanie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Arkadiusz Kobyliński 12/06/2019 15:00

Miasto sprzedało kolejną działkę inwestycyjną. Za tereny w okolicach Motoareny firma Bluesun Energy Sp. z o.o. zapłaci 1 212 000 złotych.

Podczas przetargu przeprowadzonego w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia Firma Bluesun Energy Sp. z o.o. kupiła za 1 212 000 złotych działkę mieszczącą się pomiędzy budynkami dawnego Merinotexu a toruńską Motoareną. Nieruchomość ma powierzchnię 0, 48 ha i jest jednym z pięciu wystawionych na sprzedaż gruntów w tej lokalizacji.

Przeznaczenie tych terenów to działalność produkcyjna bądź usługi. W związku z tym nowy właściciel zamierza zbudować tam biurowiec i magazyn. Dojazd do nowych obiektów ma odbywać się drogą wewnętrzną od strony drogi krajowej nr 80, czyli Szosy Bydgoskiej. W przylegających do tej działki drogach publicznych znajdują się rury z gazem, wodą i kable energetyczne, a więc niezbędne sieci i urządzenia infrastruktury technicznej.

W związku z tym, że działki leżą w bliskim sąsiedztwie lotniska, przyszli inwestorzy będą musieli wziąć pod uwagę ograniczenia związane z wysokością budynków, które będą projektować.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wspracia biznesu, cwb, toruń, motoarena - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama