Atak zimy nadciąga do Polski. Czy dotrze także do Torunia?

Pogoda, nadciąga Polski dotrze także Torunia - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 02/12/2019 11:12

Przedstawiamy prognozę pogody na najbliższe dni dla Torunia i okolic.

Dziś w wielu miejscach Polski spadnie śnieg. Czy w Toruniu też należy spodziewać się opadów? - W ciągu dnia chmury będą zdecydowanie dominować nad słońcem i czasami, zwłaszcza po południu i wieczorem, możliwy jest deszcz ze śniegiem - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawotoruniu.pl.

Uwaga! Podczas ewentualnych opadów śniegu z deszczem znacznie pogorszą się warunki do jazdy. Policja apeluje do kierowców o to, by zachować czujność za kółkiem. Ważne jest to, by dostosować prędkość do panujących warunków i zachować odpowiedni odstęp od pozostałych pojazdów. Droga hamowania na śliskiej nawierzchni jest znacznie dłuższa.

Jak informuje serwis pogodawtoruniu.pl, w poniedziałek na pogodę wpływa niż znad południowo-wschodniej części Bałtyku. Jest bardzo chłodno, ale na termometrach na plusie (do 3 stopni). Wiatr jednak obniży temperaturę odczuwalną. Zachodni wiatr będzie w ciągu dnia będzie dość silny i porywisty, osiągający chwilami prędkość do 40 km/godz.

W nocy spodziewajcie się przymrozków, a we wtorek temperatura w naszym mieście podskoczy do maksymalnie 2 stopni. Możliwe opady deszczu ze śniegiem. W kolejnych dniach nadejdzie kilkustopniowe ocieplenie.

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

pogoda w toruniu, prognoza pogody - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama