Aleksander Urbański: Nasze centrum to nie tylko wspinaczka

Portal ototorun.pl 03/10/2019 09:22

Którędy wiedzie droga na biznesowy szczyt? Jak zostać liderem w swojej branży? Jak realizować założony biznesplan? O tym rozmawialiśmy z Aleksandrem Urbańskim z Centrum Wspinaczkowo-Sportowym U Rock. To kolejny bohater cyklu filmowego Centrum Wsparcia Biznesu „Tak się robi biznes w Toruniu”. To projekt w którym prezentujemy sylwetki przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w swojej branży.

U ROCK to największe i najnowocześniejsze centrum wspinaczkowe w północnej Polsce. Działa w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a. Do dyspozycji jest niemal 700 m2 powierzchni ścian wspinaczkowych, na które składają się: ściana do wspinania z liną, ścianka do boulderingu oraz kolorowe panele strefy Mini Rock dla najmłodszych. Ponadto w naszej ofercie także zajęcia z kalisteniki, TRX, kettlebells, flexible steel, jogi, przygotowujące do biegów OCR, trójboju siłowego i dwuboju olimpijskiego.

Cykl Tak się robi biznes w Toruniu! to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje  sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmeni wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów. 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

wspinaczka, centrum wspinaczkowe, urock, cwb, biznes w toruniu - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama