29°C bezchmurnie

Absolwent UMK mógł zostać kolejnym milionerem

Ciekawostki, Absolwent mógł zostać kolejnym milionerem - zdjęcie, fotografia

W poniedziałkowy wieczór (10 września) w programie "Milionerzy" po raz kolejny padło pytanie za milion złotych. Otrzymał je absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Dominik Komorek.

Dominik Komorek to 32-letni mężczyzna. Przez lata mieszkał w Toruniu. W naszym mieście pracował i studiował na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Ukończył dwa kierunki - stosunki międzynarodowe na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych oraz historię sztuki na Wydziale Nauk Historycznych. Aktualnie jest urzędnikiem państwowym w Warszawie.

32-latek był jednym z uczestników nowej edycji programu TVN "Milionerzy". W pierwszym odcinku wygrał już 40 tysięcy złotych i miał komplet kół ratunkowych. W kolejnym - w poniedziałkowy wieczór (10 września) - poradził sobie z kolejnymi etapami gry i usłyszał pytanie za milion złotych, a w dodatku posiadał dwa koła ratunkowe.

Hubert Urbański zapytał się Dominika: Który instrument stroi muzyk? A) tamburyn, B) kocioł, C) okarynę, D) czynele. Absolwent UMK od początku obstawiał dobrą odpowiedź, czyli kocioł, ale najpierw postanowił zapytać o zdanie publiczność, a potem zadzwonił do ojca, który również stwierdził, że to kocioł. Jednak ostatecznie Dominik Komorek zrezygnował z gry i wygrał 500 tysięcy złotych.

W dotychczasowej historii "Milionerów" w Polsce tylko dwóm osobom z siedemnastu udało się udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie za milion złotych.

(FS)

fot. player.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Absolwent UMK mógł zostać kolejnym milionerem komentarze opinie

  • gość 2018-09-11 11:39:00

    moj czlowiek gratulacje dominik

Dodajesz jako: Zaloguj się