4-latek wypadł z 11. piętra w Toruniu. Lekarze przekazują kolejne dobre informacje

Sprawy kryminalne, latek wypadł piętra Toruniu Lekarze przekazują kolejne dobre informacje - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 02/10/2019 11:52

4-letni chłopczyk, który spadł z 11. piętra wieżowca w Toruniu czuje się coraz lepiej. Lekarze właśnie przekazali dziennikarzom kolejne dobre informacje.

Za nami kolejna doba od wybudzenia 4-latka. Przypomnijmy, że w poniedziałek (30 września) chłopczyk odzyskał przytomność. Lekarze informowali, że jest na samodzielnym oddechu, ale nadal przebywa na oddziale intensywnej terapiiNa początku tygodnia stan 4-latka był oceniany jako średnio-ciężki.

Jednak z każdą godziną jego zdrowie się poprawia. Wieści ze szpitala są pozytywne - chłopczyk rozpoznaje już rodziców i wykonuje proste polecenia. Do końca tygodnia prawdopodobnie pozostanie na oddziale intensywnej terapii. 

Tymczasem policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie w sprawie tego wypadku. Z ustaleń wynika, że 4-letni chłopiec pod nieobecność mamy, która wyszła wyrzucić śmieci wszedł na krzesło, otworzył okno i wypadł przez nie.

 W tym mieszkaniu nie było interwencji policji. Sąsiedzi mieli dobrą opinię o tej rodzinie. Teraz policjanci wyjaśniają przebieg, przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - mówi Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Funkcjonariusze ustalili także, że matka była trzeźwa, a ojciec w tym czasie był w pracy. Na dziś wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

4-latek, wypadł z okna, konstytucji, toruń, stan zdrowia - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-10-03 12:36:37

  Trzymam mocno za ciebie maluszku kciuki. Rodzice bądźcie silni, na pewno obwinianie się nie ma tutaj żadnego sensu, to był nieszczęśliwy wypadek. Wierzę, że wszystko skończy się szczęśliwie.

 • asia - niezalogowany 2019-10-04 08:04:00

  Życzę nie tylko Tobie maluszku dużo siły i zdrówka, ale także rodzicom! Wśród internetowego hejtu, poczucia winy... Każdy popełnia błędy, idealny rodzic nie istnieje. Pamiętajcie, ze są osoby które są z wami, które was wspierają! Cieszmy się, ze koniec tej historii póki co idzie w stronę happy endu! Dużo dużo siły dla całej rodziny!

 • Gość - niezalogowany 2019-10-04 10:35:53

  Idealny rodzic nie istnieje, to oczywiste, a matki możecie teraz zostawiać dzieci same, bo jeżeli coś się stanie, to będzie nieszczęśliwy wypadek.
  MALUSZKU wracaj do zdrowia żebyś mógł tak jak inne dzieci bawić się i zapomnienie o tych cierpieniach, które Ci zgotowano.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-11 20:47:31

  Nie pozdrawiam nieodpowiedzialnej matki. Śmieci ważniejsze od dziecka, jakby nie można było ich wystawić na balkon i wyrzucić jak ojciec wróci albo wziąć dziecko za rączkę i przejechać się windą. Za psy dostają ludzie wyroki, a tutaj użalanie nad matką i życzenia siły dla rodziców. Życzenia powinny być dla dziecka i ojca, a nie matki. Co z Wami? Co trzeba mieć w głowie żeby zostawić dziecko same w domu?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama