4-latek wypadł w Toruniu z 11. piętra. Chłopiec wraca do zdrowia!

Wiadomości, latek wypadł Toruniu piętra Chłopiec wraca zdrowia! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 12/10/2019 08:02

Najnowsze informacje o stanie zdrowia 4-letniego chłopca, który wypadł z 11. piętra wieżowca przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że stał się cud... Z dnia na dzień poprawia się stan zdrowia dziecka, które 19 września br. podczas nieobecności mamy, która wyszła wyrzucić śmieci wypadło z 11. piętra wieżowca przy ul. Konstytucji 3 Maja na os. Na Skarpie. 4-latek natychmiast trafił do Szpitala Dziecięcego w Toruniu, gdzie z powodu wielonarządowych urazów przeszedł wielogodzinną operację.

Mały pacjent najpierw był na oddziale intensywnej terapii w stanie śpiączki farmakologicznej, a 30 września nastąpił przełom - chłopiec odzyskał przytomność. Co ważne, dziecko nie ma trwałych obrażeń głowy, mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i narządów wewnętrznych. Aktualnie przebywa na oddziale urazowo-ortopedycznym. Chłopiec zaczyna nawiązywać kontakt z otoczeniem.

Jest cały czas rehabilitowany, jest w coraz lepszym stanie, wraca do zdrowia, a jego stan określamy jako dobry, ale nie jest idealny - powiedział w rozmowie z Radiem GRA dr Leopold Gibas.

Na tym etapie leczenia nie wiadomo jeszcze kiedy dziecko zostanie wypisane do domu.

Teraz chłopiec przejdzie długi i kosztowny okres rehabilitacji. Ojciec 4-latka poprosił o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli i umieścił ogłoszenie na portalu zrzutka.pl.

- Rokowania lekarzy są bardzo dobre, jednak aby Olek znów mógł się cieszyć pełnią życia - które na nowo było mu dane - potrzebne są środki na leczenie, rehabilitacje i sprzęt. Potrzeby finansowe na leczenie Olka przekraczają nasz budżet, dlatego proszę o wsparcie dla Naszego małego WOJOWNIKA. Teraz liczy się każda złotówka - napisał ojciec chłopczyka w opisie zrzutki.

Zbiórka kończy się za 81 dni, ale wszystko wskazuje na to, że potrwa zdecydowanie krócej. Darczyńcy wpłacili już prawie 48 tys. zł. Cel to 50 tysięcy złotych, więc udało się zebrać już 95 proc. kwoty. Pomóc 4-latkowi możecie również Wy - wystarczy kliknąć TUTAJ.

(Redakcja)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

4-letni chłopiec, wypadł z 11 piętra, toruń, oluś - komentarze opinie

  • gość 2019-10-12 12:26:14

    Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama